מוסך המכונן תל אביב | מוסך מורשה ניסאן | מוסך מורשה רנו | מוסך מורשה דאצ'יהמעבר לעמוד ראשי
waze-mobile

מאמרים

מרכז שירות רנו – לא עוד מוסך

מרכז שירות רנו, הוא המקום בו מתקבצים בעלי רכבי חברה זו לצורך התייעצות תמיכה ותיקון, או לחילופין אלו שמתעניינים גם כן בקניית רכב חדש מהחברה.

קרא עוד >>

אם קונים רנו אז הולכים רק למוסך מורשה רנו

מוסך מורשה רנו יתן את הטיפול המקצועי ביותר לרכב הרנו שלכם. בראש ובראשונה, העובדים שמועסקים במוסך רנו מורשה ככל הנראה עובדים על רכבי רנו באופן יום יומי.

קרא עוד >>

תיקון צבע לרכב - סטייל 2022 

מכירים את תחושת התסכול הזאת, שקניתם רכב חדש, אתם שמחים בקיומו ונהנים מאיכותו וממראהו החדיש, ולפתע, בלי שום מושג מאיפה זה הגיע - שמים לב לשפשופים ושריטות על הפח?

קרא עוד >>

איך נספק לרכב רנו טיפול מיטבי?

חשוב שבמוסך בו אתם בוחרים לטפל ברנו שלכם, יינתנו כל הפתרונות לרכב במקום אחד. כלומר, במקום שאנשי המוסך ישלחו אתכם לנותן שירות אחר

קרא עוד >>

כל מה שרציתם לדעת על טיפול ניסאן מיקרה

כל רכב דורש טיפול אחת לכמה זמן בכדי לשמור על המוכנות שלו לשימוש ובכדי למנוע את הבלאי שייווצר כתוצאה משימוש לאורך זמן בלא כל טיפול.

קרא עוד >>

מחפשים לרכב ניסאן מרכז שירות? המשיכו לקרוא

יש לכם רכב של חברת ניסאן בבית, או שהיה לכם אחד כזה בעבר? ייתכן שהתשובה היא כן, אחרי הכל, מדובר באחד הרכבים הנפוצים בישראל.

קרא עוד >>

מוסך רנו – כי צריך מומחה לרכבי רנו בלבד!

לא רבים חושבים על כך אך צרפת היא מעצמה כלכלית וטכנולוגית ברמה הגבוהה ביותר. כולם מכירים את מטוס האיירבוס המיוצר בין היתר בצרפת אך מה שבאמת מדהים בצרפת זו תעשיית הרכב שלה.

קרא עוד >>

מוסך רנו / ניסאן ודאצ'יה -מעניק לרכב שלך חיים חדשים

מוסך הוא הבית השני של האוטו, המוסכניק הופך לחברו של כל נהג ונפגש איתו לפחות פעמיים בשנה לטיפולים במקרה הטוב ולאחר תאונה במקרה הרע, כך הנכון למותגים המובילים בישראל: ניסאן, רונו ודאצ'יה

קרא עוד >>

מוסך מורשה דאצ'יה

כאשר אתם מכניסים את רכבכם אל מוסך מורשה דאצ'יה, אתם יכולים להיות בטוחים שלכל הצוות המקצועי המטפל ברכב, יש הכשרה מקיפה על דאצ'יה וידע נרחב על כל המערכות והטכנולוגיה שקיימת ברכב זה.

קרא עוד >>

טיפול תקופתי ניסאן מיקרה

יש לכם ניסאן מיקרה, אתם נהנים מהרכב, חוויית נסיעה מדהימה, אך כדי לנהוג בטוח חשוב להקפיד ולוודא שמבצעים טיפול תקופתי ניסאן מיקרה במועד הנדרש. 

קרא עוד >>

מרכז שירות רנו

מרכז שירות רנו נועד לתת סיוע לאנשים שמחזיקים ברכב של יצרן רנו. כמו בכל מוצר צריכה, גם בתחום הרכב, מרכז השירות נועד לתת שירות למי שיש ברשותו רכב מסוג רנו. 

קרא עוד >>

מוסך דאצ'יה

כל מי שמחזיק ברכב יודע, חובה לבקר במוסך לפחות פעם בשנה. לעיתים עושים זאת לצורך ביצוע הטיפול התקופתי הנדרש עפ"י הוראות יצרן, ואילו לעיתים מגיעים למוסך בשל תקלות שצצות ברכב, צורך בחלקי חילוף מקוריים, תיקון פחחות ועוד. 

קרא עוד >>

מרכז שירות רנו – הטוב ביותר לרכב שלך!

במידה ויש לכם רכב מסוג רנו, תרצו לטפל בו בדרך הטובה ביותר. הסיבה היא פשוטה- טיפול בזמנים הנכונים ועם אנשי המקצוע הנכונים.

קרא עוד >>

איך בוחרים מוסך ניסאן מתאים?

הרכב המשפחתי שלנו הוא אחד הדברים החיוניים לשגרת חיינו, הדבר החשוב ביותר הוא שיסיע אותנו, הילדים והמשפחה בצורה הבטוחה והטובה ביותר כדי לשמור על בריאותם.

קרא עוד >>

תיקון רכב לאחר תאונה

תיקון הרכב המשפחתי שלכם לאחר תאונה הוא עניין רציני שלא מומלץ לקחת סיכונים מיותרים בו. חייכם וחיי ילדכם ובני משפחתכם הם הדבר החשוב ביותר בעולם, לכן אל תתפשרו על תיקון המכונית המשפחתית. 

קרא עוד >>

איך בוחרים מוסך דאצ'יה?

אם ישנו ברשותכם רכב מסוג דאצ'יה, עדיף לכם לטפל ברכב, במוסך דאצ'יה מורשה שמכיר את הדאצ'יה שלכם ויודע איך לטפל בה בצורה הטובה ביותר.

קרא עוד >>

טיפולים שונים לניסאן שלכם

ניסאן אקס טרייל הינו רכב פופולארי מאוד בשוק הישראלי שמאפשר לבעליו ליהנות מאיכות נהיגה של רכב שטח בתנאים עירוניים ותנאי שטח.

קרא עוד >>

טיפול ניסאן מיקרה – לא צריך לשלם ביוקר

מחפשים אחר טיפול ניסאן מיקרה ותרצו להיות בטוחים כי אתם מקבלים מענה מקצועי ולא נאלצים לשלם על כך ביוקר? כל שתצטרכו לעשות יהיה לוודא כי אתם יוצרים קשר עם חברה מקצועית שניתן לסמוך עליה ועל השירות שלה. כך לא תצטרכו לחשוש בכל הנוגע למקוריות של חלפי החילוף בעת

קרא עוד >>

מוסך בתל אביב – לאיפה לשלוח את הרכב?

הרכב שלכם צריך לעבור תיקון וכעת אתם מחפשים מוסך בתל אביב שתוכלו לשלוח אותו אליו? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשלוח את הרכב אל מוסך מורשה ואמין שגובה מחירים נוחים עבור השירותים שלו. כך תוכלו להיות מרוצים לחלוטין ולתקן את הרכב שלכם ללא שום בעיה.

קרא עוד >>

מוסך רנו בתל אביב המלצות

זקוקים לשירותי מוסך? טיפול ברכב לאחר תאונה? פוליש? כל פעולה שיש לבצע מצריכה פנייה אל מוסך מקצועי ומומלץ. לכן בדיוק אנחנו כאן, כדי לדעת איך לבחור ולאן לפנות עבור שירותי מוסך רנו בתל אביב. המטרה מסומנת – לבחור בחכמה את המוסך המתאים שישביע את רצוננו ויעשה עב

קרא עוד >>

מוסך ניסן בתל אביב המלצות

כל בעל רכב מסוג ניסן צריך מפעם לפעם לפנות למוסך. בין אם זה בגלל תקלה מהותית ובין אם זה בגלל משהו קטן – תמיד חשוב לנו להיות בטוחים שאנו מגיעים לכתובת נכונה, וכי המוסך אליו אנו פונים יכול לספק לנו מענה מתאים ולבצע את הטיפול הנדרש באופן מושלם. הבה ונראה אילו

קרא עוד >>

תיקון רכב לאחר תאונה – איפה לעשות את זה?

נקלעתם לתאונה עם הרכב וכעת אתם מחפשים מוסך מורשה שיוכל לתקן את הרכב שלכם במחיר הוגן ובמקצועיות ללא פשרות? שימו לב שאם אתם שולחים את הרכב שלכם למוסך, זה יהיה חשוב שתשלחו אותו למקום שיוכל לעשות את זה כמו שצריך.

קרא עוד >>

תיקון רכב לאחר תאונה – בחרו במוסך מורשה

נקלעתם לתאונה והרכב שלכם ניזוק בצורה ניכרת? כדי לטפל ברכב יהיה כדאי לכם לוודא כי אתם פונים אך ורק אל מוסך מורשה שניתן לסמוך עליו ועל המענה שהוא מציע לכם. אלו מכם שיבחרו לפנות אל מוסך מורשה לשם תיקון רכב לאחר תאונה יוכלו להיות בטוחים כי השירות שיוצע להם יה

קרא עוד >>

הרכב שלך צריך מוסך מורשה

רכישה ואחזקה של רכב כרוכה בתחזוקה ובעלויות שוטפות, כאשר רבים חוששים מן הכניסה למוסך, התנהלות אל מול תחום בעל מוניטין של חוסר אמינות, ללא ידע והבנה מוקדמת בתחום המקצועי.

קרא עוד >>

תחזוקת רכבי שטח - רכבי 4/4

רכבי שטח הם רכבים מאסיביים, בעלי יכולות משופרות, המתאימים לנהיגה בתנאים לא אופטימליים, בשטחים תפוחים ובמסלולים הרריים, הן בזכות יכולת הנעה כפולה והן בזכות אבזור מתקדם, צמיגים מותאמים ומערכות בטיחות. רכבים אלו פופולריים בישראל לא רק בקרב חובבי השטח, אלא גם

קרא עוד >>

ככה תשמרו על הרכב שלכם

חשוב לבצע טיפולים לרכב במועד המומלץ על פי הוראות היצרן, וחשוב לא פחות לבצע את הטיפולים הללו במוסך מורשה- לדגם הרכב שברשותכם. טיפול במוסך מורשה יכלול שימוש בחלקי חילוף מקוריים, טיפול מקיף המתבסס על מאפייני הרכב, מסייע בשמירה על ערך הרכב ותקינותו לאורך זמן,

קרא עוד >>

בדיקות רכב במוסך מורשה

בעוד ששוק המוסכים הוא שוק פרוץ למדי ורבים מציעים שירותי בדיקות שונות ותיקונים, במוסכים המורשים הם אלה שמחויבים באמת לרמת שירות ומקצועיות שתספק תמונת מצב שקופה ואמיתית בכל סוגי הבדיקות, ומענה מקצועי ואיכותי לכל סוגי התקלות, באחריות מלאה.

קרא עוד >>

רכב היברידי או רכב חשמלי? מה ההבדל?

מתלבטים בין היברידי לחשמלי ולא באמת יודעים את ההבדל? אז הנה כמה מילים על ההבדל בין הרכבים "הירוקים" יותר. ברכב היברידי, בנוסף למנוע הבנזין או הדיזל, יש גם מנוע חשמלי. היברידי משמעו שילוב בין שניים. יש כמה רמות של רכבים היברידים וזה תלוי במערכת הטעינה ש

קרא עוד >>

טיפול לרכב? מה לבדוק בהצעת המחיר?

הגיע מועד הטיפול ברכב...יש לכם תקלה - התקשרתם למוסך. אז מה מבקשים בהצעת המחיר? הכנו לכם כמה נקודות חשובות שכדאי לבדוק כדי להשוות בין הצעות מחיר שונות בכל הקשור לטיפול תקופתי ברכב: השאלה הראשונה שישאלו אתכם - מה דגם הרכב והשנתון, כמה ק"מ יש ברכב כיום ומת

קרא עוד >>

הם לא מנקים טוב? תחליפו!

כשהמגבים ברכב לא עושים את העבודה כמו שצריך, זה הזמן להחליף! זה לא תלוי בעונה ואין סיבה לחכות לחורף כדי להחליף את המגבים ברכב. אם המגבים שלכם סדוקים, יבשים ולא מבצעים את עבודת ניגוב שמשת הרכב כמו שצריך - אתם יודעים שהגיע הזמן להחליף אותם. גם בקיץ אתם משתמש

קרא עוד >>

הנורית הזו נדלקה - מה זה אומר?

כמעט כל יום מגיעים אלינו עם השאלה הזו - מה זה? כשנורה נדלקת לנו בשעון המחוונים אנחנו מיד נלחצים. אז שימו לב לסימון - זוהי נורת אזהרה המציינת על ירידה בלחץ האוויר בגלגלים. קיבלתם התראה למלא אוויר בצמיגים כדי שתיסעו בטוח. אין מה להלחץ, פשוט הכנסו לתחנת הד

קרא עוד >>

פעם בשבוע קבוע - תחזוקה נכונה לרכב

רוצים לשמור על תקינות הרכב ו"לבלות" כמה שפחות במוסך? פעם בשבוע עשו לכם הרגל קבוע - מספר פעולות פשוטות, שאם תקפידו עליהן תמנעו מנזק מיותר שעלול לעלות לכם כסף וזמן יקר.

קרא עוד >>

את "המתנה" מהציפורים נקו מיד והמנעו מנזק מיותר!

הציפורים לא מתחשבות ברכבים שלנו. את הצרכים שלהן נמצא לא פעם על הרכב. לפעמים גם פירות עצים, תורמים את חלקם ואם לא ננקה את הפסולת מהרכב מיד, אנחנו עלולים לגרום לשינוי בצבע הרכב ופגיעה מיותרת.

קרא עוד >>

אלון יורפסט

אפריל 2021

מעולה מקצוענים אמינים מומלץ!

אייל עובדיה

אפריל 2021

שרות מעולה,.יחס חם ומקצועי ביותר!

מאיר אסחייק

נובמבר 2020

שירות מעולה הגעתי עם בעיה ברכב אמרתי להם שיש עדיין אחריות יצרן סידרו לי את הרכב במהירות ואמרו לי סע לשלום בלי בעיות בלי כלום!

אלעד בוסי

ינואר 2021

אחלה מוסך אנשים טובים ושירות מעולה!!!

משה כהן

ספטמבר, 2020

מוסך מקצועי ביותר... שירות מעולה ואנשים נחמדים.

רועי שרב

אוקטובר, 2020

שירות מעולה הגעתי עם בעיה ברכב אמרתי להם שיש עדיין אחריות יצרן סידרו לי את הרכב במהירות ואמרו לי סע לשלום בלי בעיות בלי כלום.

חנן חמידס

מאי 2020

הגעתי ללא תור , קיבלו אותי מיד וביצעו את העבודה במהרה וביעילות.

מיכל מלמד

מאי 2020.

יחס אישי גבוה וטיפול מקצועי.

אליהו ביטון

דצמבר 2020.

שירות נעים ואדיב. קבעתי תור ואמרו לי שיקח שעתיים. הגעתי ברבע שעה איחור ועדיין סיימו בזמן.

תמיר כהן

8 ביוני, 2020

מוסך מקצועי, שירות ברמה גבוהה. תודה על הטיפול המסור!

שלומי דניאל

18 ביוני, 2020

מחירים הוגנים, שירות מצויין ושקיפות מלאה. מומלץ.

שאול לינג

דצמבר 2020.

מוסך ממש מצוין. הגונים ומקצועיים ביותר לא עושים מה שלא צריך. שירות רציני ומקיף במחיר סביר. אחזור לשם שנית.

שמואל אביב

8 בפברואר, 2020.

נדיר במקומותנו... מקצועיות, אמינות ושרות מדהים...זו לא סיסמה בפרסומת אלא החוויה האמיתית שלי. הגעתי למוסך בהמלצה של מכון הגירים "סופר גיר" לאחר שמוסך מורשה אחר התעקש שיש בעיה בגיר ויש להחליפו בעלות של 24,000 ₪ וסופר גיר שלל את ההבחנה הזו. אייקה והצוות המקצועי בראשות אסף בדקו את הרכב ומייד איתרו מיסב סורר שגרם למחשב להשתגע. הם תיקנו את התקלה בעלות של 1,800 ₪ בלבד, על הדרך בבדיקה במהלך כיוון פרונט הם איתרו בולם פגום והחליפו אותו ואת כריות הבולם. קיבלתי רכב חדש ובטיחותי כל זאת בעלות כוללת של 6000 ₪. תודה רבה לכם אלופים.

יעקב יושע

31 בינואר, 2020

הגעתי לסדר מראות חשמליות ביום שישי קיבלו אותי בלי שום בעיה תוך חצי שעה פתרו את הבעיה ואפילו לא גבו תשלום. אחזור לשם ממליץ.

 

נטאלי שפיגלר

18 בנובמבר, 2019

לאחר שהרכב שלי נתקע בחרתי מוסך באופן אקראי אליו יגררו את הרכב שלי והמקום התברר כמקום עם עובדים שבראש ובראשונה התייחסו אליי באדיבות רבה, אנשים מדהימים שעזרו לי בכל פעם שהגעתי עם תקלה אחרת והיו אמפטיים מאוד. מעבר לכך מדובר במוסכניקים מיומנים, שירות יוצא דופן, איכפתיים הרבה מעבר למה שציפיתי!!!! ממליצה בחום!

אקי קליין

24 בנובמבר, 2019

מוסך מסודר להפליא והכי חשוב אמין שרות 10 שווה את הנסיעה המיוחדת מאילת למוסך בתל אביב.

אשר בר

6 בדצמבר, 2019

מקצוענים עם רמת שירות גבוהה לרכבי ניסאן רנו דאצ'יה.

אורטל אלמוג

5 בספטמבר, 2019

שירות מצויין!!

גילי שיפמן

21 באפריל, 2019

אמינים וישרים, שירות נעים.

בני שפירא

8 במאי, 2019

יש לי ניסאן מיקרה ואף מוסך לא הצליח לתקן את הרכב רק המכונן גם השירות שלהם מדהים תנסו לא תתחרטו.