פחחות וצבע זה מקצוע שדורש ידע רב, ניסיון ומכשור מתקדם. במקרה תאונה או פגיעה ברכב שלכם, אתם רוצים לוודא שמי שמתקן לכם את הרכב יודע מה הוא עושה, הן מבחינה בטיחתית והן מבחינת איכות התיקון והגימור.

מחלקת פחחות וצבע במרכז שירות המכונן פועלת עם צוות מקצוענים מומחים בתחום הפחחות והצבע, מכשור וטכנולוגיה מתקדמת ומעניקה שירות לכל סוגי הרכבים!

רכב לאחר תאונה, שבוצע בו תיקון פחחות וצבע לא מקצועי, עלול לספוג ירידת ערך משמעותית במקרה הטוב, ובמקרה הגרוע, יהווה סכנה בטיחותית. 

הצוות שלנו מומחה בכל הקשור לדגמי ניסאן, דגמי רנו, דגמי דאצ'יה, וגם למותגים נוספים - כל סוגי הרכבים והדגמים. מרכז שירות המכונן פועל כבר למעלה מ-50 שנה ופה לניסיון יש תפקיד משמעותי בתיקון הרכב שלכם לאחר תאונה או לאחר פגיעה ברכב. 


רוצים שהרכב יראה כמו חדש? במרכז שירות המכונן, מעניקים לכם תיקון צבע לרכב - תיקון צבע לדלת או חלק מהרכב או תיקון צבע כללי לרכב. תיקון פיגמנטים ברכב ותיקוני פחחות בגימור מדהים ואיכותי. 

במקרה תאונה או פגיעה ברכב, אנו מעניקים השוואת תנאים לכל מוסכי ההסדר של כל חברות הביטוח. הנחה בעלות השתתפות עצמית במקרה תאונה, הטבות ייחודיות:

♦ רכב חלופי מיידי

♦ יועץ אישי שמלווה אתכם ומעדכן על כל שלב בתיקון הרכב,

♦ סיוע במילוי הטפסים ועבודה ישירה מול סוכן הביטוח או חברת הביטוח.

♦ השוואה לתנאי מוסך הסדר של כל חברות הביטוח - כולל השוואה לעלות ההשתתפות העצמית במוסך הסדר.

♦ שירות ומענה 24/7

♦ שינוע בכל אזור גוש דן.

♦ איכות ומקצוענות

♦ שנה אחריות על התיקון.

תיקון פחחות וצבע עד הבית - שירות בלעדי במרכז שירות המכונן - בתיקוני פחחות וצבע קלים, אנחנו מגיעים אליכם, מאבחנים את התיקון ובמקרים מסוימים גם מבצעים את התיקון אצלכם בבית. כל הפרטים כאן >>

במרכז שירות המכונן אנחנו מבצעים בקרה ופיקוח על כל עבודת פחחות וצבע שיוצאת מאצלנו, כדי לוודא שהרכב שלכם חזר אליכם תקין, בטוח ונראה כמו חדש. 

לקבלת הצעת מחיר לתיקון פחחות או הזמנת תיקון לרכב התקשרו אלינו 077-8044-500 או השאירו פרטים בטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.