כשהוא לא עובד אנחנו לא רגועים, עצבניים ופחות עירניים - מזגן ברכב - חייבים שהוא יעבוד ויהיה תקין!
ישראל היא מדינה חמה, מה שהופך את מיזוג האוויר ברכב שלכם להכרחי עבורנו. אם המזגן ברכב התקלקל, לא מקרר או לא מחמם בחורף, חוויית הנסיעה שלנו הופכת לסיוט. 

צוות המכונן מכיר כל רכיב ומערכת ברכב שלכם - דגמי ניסאן, דגמי רנו או דגמי דאצ'יה.
כשמדובר במערכת מיזוג האוויר ברכב שלכם, אנחנו מאתרים את התקלה, מתקנים במהירות ובמקצועיות ומוודאים שתוכלו לחזור במהרה לנסיעה מהנה ונעימה גם בתוך הרכב. 

הרכבים החדשים כיום, עם מערכות מתוחכמות וטכנולוגיה מתקדמת גם בנושא מערכת ומיזוג האוויר ברכב, דורשת ידע מקצועי רב. 
כשהמזגן לא מקרר אנחנו מיד חושבים שחסר גז. אבל לא תמיד מדובר בבעיה הזו ואז אנחנו עלולים לשלם כפול על בעיה שלא תוקנה. אבחון מקצועי ומדויק יכול לאתר בעיה במדחס, בפילטר המזגן ברכב או תקלה אחרת. רק לאחר בדיקה מקצועית ומקיפה, נמלא גז. 

הצוות שלנו בעל ניסיון עשיר בתחום מיזוג האוויר ברכב, עובר הכשרות מקצועיות בארץ ובחו"ל, מעודכן בכל דגמי ניסאן, רנו או דאצ'יה וכמרכז שירות מורשה יש לנו קשר ישיר עם היצרן לאיתור כל בעיה או תקלה. 

בשנים האחרונות ישנן רכבים עם גז ידידותי יותר לסביבה, שדורש מכשור מקצועי מיוחד לזיהוי סוג הגז שקיים ברכב. לא בכל מוסך קיים הציוד הנדרש ולכן בידקו קודם, מהו סוג הגז שקיים ברכבכם. 
במרכז שירות המכונן אנו משתמשים בחלפים מקוריים ופועלים רק לפי הוראות יצרן ויש לנו את המכשור המתקדם ביותר כדי לסייע לכם לתקן כל תקלה במיזוג האוויר ברכב. 

אם יש לכם רנו, ניסאן או דאצ'יה אתם מוזמנים להתקשר אלינו  077-8044-500, להתייעץ ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית, ואנו מבטיחים לכם שירות מקצועי, מהיר וחוויית שירות ברמה אחרת. 
ניתן גם להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.