ניסאן מרכז שירותיש לכם רכב של חברת ניסאן בבית, או שהיה לכם אחד כזה בעבר? ייתכן שהתשובה היא כן, אחרי הכל, מדובר באחד הרכבים הנפוצים בישראל. נתוני המכירה של החברה בישראל די גבוהים, ובעשור האחרון, החברה עומדת יציב בעשירייה הראשונה בטבלת מכירות הרכב בארץ. אם כן, ניתן למצוא בקלות לחברת ניסאן מרכז שירות זמין וקרוב לבית או למקום העבודה.

ניסאן מרכז שירות או מוסך שכונתי?

אם ביום מן הימים תזדקקו לטיפול ברכב, שאינו טיפול פשוט או מזיק, כמו הדבקת המראה הפנורמית בחזרה למקומה, עדיף שתלכו למוסך רשמי ומורשה. במוסך מורשה נמצאים מומחים אמיתיים בעלי רזומה מרשים, המקבלים תמיכה ושירות מיצרן ניסאן העולמי ועוברים הכשרות מקצועיות בכל הקשור לדגמי ניסאן. במרכז שירות מורשה משתמשים בחלקי חילוף מקוריים איכותיים, שנועדו להחזיר את הרכב לקדמותו ולמצבו התקין.
תיקון רכב באמצעות חלקי חילוף מקוריים עלול לחסוך כאב ראש עתידי. שימוש בחלפים מקוריים של יצרן הרכב, מעניק לכם מוצר איכותי ואמין ומסייע למנוע עוגמת נפש מיותרת מחוסר התאמה של חלפים לא איכותיים. בסופו של דבר, שימוש בחלפים מקוריים עשוי לחסוך הרבה כסף וכאב ראש מיותר בעתיד.טיפול חכם, חותך, ומקצועי – ימנע את עוגמת הנפש של הקלקול העתידי הנוסף, ובסופו של דבר, גם יחסוך הרבה כסף וכאב ראש.

מרכז שירות, פתרון להכל

ניסאן מרכז שירות, הוא מקום שאינו רק מוסך מורשה המתמחה ובקיא בשלל דגמי החברה, כשמו כן הוא, גם מרכז שירות, תמיכה וייעוץ. מקומות כאלו נועדו להוות מענה עבור כל שאלה בעיה או בקשה שתצוץ אצל בעלי רכבים של חברת ניסאן.
אחד ממרכזי השירות האלו הוא מרכז שירות המכונן, הממוקם ברחוב ישראל ב"ק 24 בתל אביב. עם ניסיון של יותר מחמישים שנה ועשרות אלפי רכבים שעברו כבר במקום, מבטיחים לעשות את כל המאמצים לטובת תחושת הביטחון והשלווה של הלקוחות. אם אתם מחפשים לרכב ניסאן מרכז שירות, תחשבו על זה: אולי יש יותר ממוסך מורשה אחד, אבל אין כמו מרכז שירות המכונן.