מוסך מורשה דאצ'יהכאשר אתם מכניסים את רכבכם אל מוסך מורשה דאצ'יה, אתם יכולים להיות בטוחים שלכל הצוות המקצועי המטפל ברכב, יש הכשרה מקיפה על דאצ'יה וידע נרחב על כל המערכות והטכנולוגיה שקיימת ברכב זה. במרכז שירות מורשה דאצ'יה, לצוות המטפל יש הכשרה על כל דגמי דאצ'יה. 
זו אחת הסיבות לכך שתמיד כדאי לקחת את הרכב אל מוסך מורשה דאצ'יה, בנוסף לאחריות שתוכל לקבל במהלך השירות או התיקון, ההיכרות עם מערכות הרכב הרכב של הדגם הספציפי של דאצ'יה, מקצרת את זמן השהייה במוסך ומבטיחה לכם טיפול מקצועי בטיחותי ואיכותי.  
בשביל השקט הנפשי שלכם, זכרו שכל המוסכים המורשים ע"י היצרן (ולא רק מורשה משרד התחבורה),  משתמשים בחלפים מקוריים ופועלים בהתאם להוראות יצרן דאצ'יה, כך שהאחריות על הדאצ'יה שלך מובטחת תמיד.

 

מה כולל טיפול של מוסך מורשה דאצ'יה

כאשר מוסך מורשה נותן לכם שירות על הרכב, אתם יודעים שהדאצ'יה שלכם נמצאת בידיים הבטוחות ביותר והרכב יוחזר אליכם כאשר הוא תקין ומוכן לנסיעה בטוחה. 
בדרך כלל השירות של מוסך מורשה דאצ'יה כולל בדיקות בטיחות של כל מערכות הרכב, החלפה או תיקון של הרכיבים החשובים על פי הוראות היצרן ותיקונים נוספים בהתאם לצורך במידה ויש תקלה שאותרה ברכב. 
כלומר הדאצ'יה שלכם מקבלת בדיוק את מה שהיא צריכה ואתם יכולים לנהוג בראש שקט.  

 

כל כמה זמן צריך לבצע טיפול תקופתי בדאצ'יה

כדי לדעת כל כמה זמן נדרש טיפול תקופתי בדאצ'יה שלכם, יש לבדוק את הוראות היצרן. הפירוט ניתן בספר הרכב אך גם בכל מוסך מורשה דאצ'יה, כמו מרכז שירות המכונן בתל אביב. 
פנייה למרכז שירות מורשה דאצ'יה, גם בטלפון, תעניק לכם את המידע הנדרש על הרכב שלכם. תתבקשו לתת את שנתון הרכב וקילומטראז' עדכני, ואז תוכלו לקבל את המידע הכי מדויק מתי צריך לבצע טיפול תקופתי בדאצ'יה שלכם. 
לאחר שהשירות הושלם במוסך, המידע יעודכן גם אצל היצרן ותוכלו להיות בטוחים שהאחריות של הדאצ'יה שלכם מובטחת.  

המכונן הינו מרכז שירות מורשה דאצ'יה, רנו וניסאן בתל אביב הפועל מזה 50 שנה. בזכות השירות המקצועי ומגוון שירותים נוספים שמעניקים במוסך המכונן, הצוות מצליח להפוך את החיים שלכם לקלים יותר בכל הקשור לדאצ'יה שלכם. שירות שינוע, אבחון מקצועי ומדויק, תיקון תקלות בדאצ'יה, טיפול תקופתי דאצ'יה, תיקון פחחות וצבע, הכנה והעברה לטסט לדאצ'יה ועוד.