טיפול תקופתי ניסאן מיקרה יש לכם ניסאן מיקרה, אתם נהנים מהרכב, חוויית נסיעה מדהימה, אך כדי לנהוג בטוח חשוב להקפיד ולוודא שמבצעים טיפול תקופתי ניסאן מיקרה במועד הנדרש. 
תוכלו למצוא את תוכנית הטיפול והשירות של ניסאן גם בספר הרכב וגם במרכז שירות ניסאן שיודע בדיוק מתי עליכם לבצע תחזוקה והחלפה של מערכות וחלפים, למען בטיחותכם. טיפול תקופתי לניסאן מיקרה צריך לבצע במועד כדי לשמור על אורך חיי הרכב ועל בטיחותכם
לשם ביטחונכם האישי והשקט הנפשי, וודאו כי טיפול תקופתי ניסאן מיקרה נעשה על ידי אנשי מקצוע מיומנים של ניסאן תוך שימוש בחלפים איכותיים מקוריים ומאושרים בלבד. שירות זה יכול להינתן לך על ידי מוסך מורשה ניסאן.

 

יתרונותיו של טיפול תקופתי ניסאן מיקרה

ישנם מספר יתרונות ברורים להקפדה על טיפול תקופתי לרכב במועד ובמוסך מורשה ניסאן:
•    אתם יכולים להיות בטוחים שמי שמטפל בכם מורשה מטעם היצרן, עובר הכשרות והדרכות ויש לו קשר ישיר ליצרן ניסאן במקרה הצורך.
•    כשאתם מבצעים טיפול תקופתי ניסאן מיקרה אתם מוודאים שכל החלקים והמערכות ברכב עובדים באופן תקין.  
•    כאשר מבצעים את הטיפול התקופתי במרכז שירות מורשה ניסאן, תוכלו להיות בטוחים כי כל חלקי החילוף הינם המקוריים. חלקי חילוף מקוריים מבטיחים שמירה על אורך חיי הרכב, מניעת בלאי מואץ ובטיחות מקסימלית. 
•    תקבלו את הטיפול העדכני והמיומן ביותר בהתאם להוראות היצרן. 

 

כל כמה זמן נדרש טיפול תקופתי ניסאן מיקרה?

בדרך כלל הטיפול התקופתי שידרש הוא לאחר כל 15,000 ק"מ או שנה (המוקדם מביניהם). אבל לכל דגם יש את הוראות הטיפול הספציפיות לו ומומלץ להתקשר למרכז שירות מומחה ניסאן, כמו למשל מרכז שירות המכונן, המטפל ברכבי ניסאן, רנו ודאצ'יה, ולברר את מועד הטיפול הבא. 
ביצוע טיפול תקופתי ניסאן מיקרה צריך להעשות בהתאם למועדים שקבע היצרן, כך נוודא שהרכב מקבל טיפול ותחזוקה נכונה והוא בטוח לנהיגה. השירות כולל בדיקות מקיפות של כל מערכות הרכב והפירוט על כל טיפול צריך להנתן לכם במעמד הצעת המחיר.  

מרכז שירות המכונן בתל אביב, הינו מוסך מורשה לניסאן מיקרה, בין השאר, הפועל מזה 50 שנה, עם צוות מקצועי מיומן שיכול לספק לכם ביטחון ושקט נפשי כשתנהגו ברכב בטיחותי ותקין.