טיפול ניסאן אקס טריילניסאן אקס טרייל הינו רכב פופולארי מאוד בשוק הישראלי שמאפשר לבעליו ליהנות מאיכות נהיגה של רכב שטח בתנאים עירוניים ותנאי שטח. ברכב שהוא הנאה צרופה, אך כל רכב זקוק לשמירה, תחזוק ובדיקה מידי פעם על מנת להבטיח שהנהיגה שלנו תישאר בטוחה, חלקה ונעימה. טיפול ניסאן אקס טרייל אצלנו יספק לכם את כלל השירותים המקצועיים הנדרשים ממוסך מוסמך לטיפול בניסאן שלכם. תוך כדי שימוש בציוד החדשני ביותר ובשימוש של הצוות הטוב ביותר בארץ, המתלווה לאמונה שהלקוח וצרכיו תמיד במרכז. אל תשאירו את הטיפול בניסאן שלכם בידיים לא מיומנות, צרו עימנו קשר ובואו לראות את המרכז לטיפול ניסאן אקס טרייל  שיספק לכם בדיוק את כל הצרכים של הניסאן שלכם.


טיפול ניסאן אקס טרייל


ניסאן אקס טרייל הוא רכב שטח הנחשב לרכב קרוסאובר קומפקטי המיוצר על ידי יצרנית הרכב היפנית ניסאן מאז שנת 2000. הוא היה אחד מרכבי השטח הקרוסאובר הראשונים של ניסאן ושוחרר בערך באותה תקופה כמו קרוסאוברים מתחרים מבוססי מכוניות של כמה חברות אחרות. הוא מתהדר בעיצוב עירוני (אורבני) ומודרני ונחשב לרכב אהוב במיוחד בקרב הישראלים בקטגוריית רכבי קרוסאובר ובעצם נמצא באמצע בין רכב SUV לג'יפ. טיפול ניסאן אקס טרייל במוסך מוסמך שמחזיק בידע, היכולת והכלים הטכנולוגיים על מנת להעניק את הטיפול הטוב ביותר לניסאן שלכם.


המכונן – הכתובת של בעלי ניסאן


המכונן מוסך מורשה בתל אביב בעל ניסיון של עשרות שנים. המכונן הינו מוסך שהוקם בשנת-1971 ומנוהל על ידי אייקה ואורי צל-ציון, דור שני למייסדים ונותני שירות ללא תחרות. רק אצלנו במוסך המכונן תקבלו שירות לכל סוגי הטיפולים ברכבי ניסאן לצד יחס אישי חם מכל הלב, על מנת להעניק ללקוחותינו את השירות האיכותי, החיוני, המקצועי והטוב ביותר שמוסך יכול לספק. המוסך שלנו מורכב מצוות איכותי הכולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה מצוידים בציוד המתקדם ביותר עם מרכז שירות ניסאן מאובזר לכל דבר שהניסאן שלכם צריכה. מטיפול ניסאן אקס טרייל לשאר טיפולים לדגמי ניסאן השונים.