אנחנו מזמינים אתכם לאבחון מקצועי ומדויק לאיתור תקלה או בעיה ברכב שלכם.
כמרכז שירות מורשה, יש לנו צוות מומחים במחלקת חשמל ודיאגנוסטיקה, שיודע לאתר כל בעיה או תקלה במהירות וכמובן גם לבצע את התיקון הנדרש במקצועיות, תוך הקפדה על הבטיחות שלכם.

כיום, ברכבים החדישים יותר מותקנות מערכות ממוחשבות חשמליות, ישנם חיישנים במנוע הרכב ואף בתיבת ההילוכים. מערכות אלה דורשות ידע וניסיון וגם ציוד טכנולוגי לצורך הבדיקה. הצוות שלנו במחלקת חשמל ודיאגנוסטיקה במרכז השירות בתל אביב, בוחן בקפידה כל תקלה ברכב באמצעות מכשור מהמתקדמים בעולם, המתעדכן בכל פעם שנכנסים לשוק הרכב הישראלי דגמים חדשים של רנו, ניסאן או דאצ'יה. 

המחלקה שלנו מנוהלת ע"י מאבחנים מקצועיים ומיומנים שעברו
השתלמות וקורסים בארץ ובחו"ל, כך שכשאתםאבחון מקצועי לכל תקלה ברכב ניסאן רנו או דאצ'יה במרכז שירות המכונן מביאים את הרנו, הניסאן או הדאצ'יה שלכם אלינו,
אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים, שיש לכם על מי לסמוך.

כדי לדעת באמת כיצד לטפל ברכב, מבלי לפגוע או לעשות טעות חמורה, צריך מומחה שמבין כיצד פועלות המערכות המתקדמות ברכב שלכם.

זה יכול להיות בעיית מצבר, רכב שאינו מניע, מנורות שרופות, רעשים במנוע ותקלות נפוצות נוספות. האבחון המקצועי שנעשה אצלנו, במרכז שירות המכונן, חוסך לכם זמן יקר ומוודא שהרכב שלכם בטוח לנסיעה, באמצעות בדיקה ממוחשבת של כל המערכות.

מרכז שירות מורשה של קרסו, זוכה לקשר ישיר ובלתי אמצעי עם יצרן הרכב, ומקבל ספרות מקצועית ועדכונים שוטפים מהעולם. במידה ונדלקה לכם נורה בלוח המכוונים, הגיעו אלינו או התקשרו כדי שנוכל לאבחן את התקלה בהקדם האפשרי ולוודא שתמשיכו לנהוג בטוח. 

יש לכם תקלה ברכב? נדלקה לכם נורה בלוח המכוונים או שומעים רעשים מהמנוע? תנו למומחים שלנו לסייע לכם, לבדוק את הרכב ולשמור על בטיחותכם. 


השאירו פרטים בטופס או התקשרו אלינו 077-8044-500. אנחנו כאן לשירותכם.