הרכב שלך צריך מוסך מורשהרכישה ואחזקה של רכב כרוכה בתחזוקה ובעלויות שוטפות, כאשר רבים חוששים מן הכניסה למוסך, התנהלות אל מול תחום בעל מוניטין של חוסר אמינות, ללא ידע והבנה מוקדמת בתחום המקצועי.

הביקור במוסך נדרש לאחת משתי פעולות אפשריות:

בדיקה ותחזוקה שוטפת של הרכב על פי הוראות היצרן במסגרת טיפולים שוטפים.

טיפול בתקלות מכניות עקב בלאי ושחיקה, לאחר תאונה ותיקונים קוסמטיים- פחחות רכב.

בשונה ממוסכים כלליים אשר מספקים שירותי "כולבויניק" לכל סוגי הרכבים, מוסך מורשה הוא מוסך אשר הוכשר על ידי יצרן הרכב- זכה להתמחות ייעודית ולהיכרות מעמיקה עם כל סוגי הרכב המיוצרים ומשווקים על ידי אותו יצרן, לרבות היכרות עם תקלות נפוצות ודרכי הטיפול בהן, שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, וכן אחריות על התיקון.

חשוב לדעת: הטכנולוגיה המתקדמת לא פסחה על תחום הרכב בעולם, כאשר הן ייצור הרכבים והן הטיפול בהם נשען על טכנולוגיות מתקדמות, שבבים ממוחשבים המותקנים על גבי מערכות הרכב השונות, ואפשרות איתור תקלות באופן ממוחשב ומדויק.

בניגוד לנהוג לחשוב, עלות של מוסך מורשה אינה יקרה יותר ביחס למוסכים כלליים, שכן היעילות, הקדמה הטכנולוגית והמקצועיות ללא פשרות של עובדי המוסך המורשה, והתמחותם בדגמי הרכבים האמורים, מביאים לאיתור מהיר ולפתרונות מקצועיים, ללא תהליכי ניסוי וטעיה בשעות עבודה ארוכות עליהם משלם הלקוח.

כל סוגי הבדיקות והטיפולים מצוינים במחירון קבוע מראש, בשקיפות ובאמינות.

מוסך המכונן הוא מוסך מורשה הנותן שירות לרכבי דאצ'יה, רנו וניסאן, ומפוקח על ידי היבואן המורשה המוביל קרסו מוטורס. המוסך פועל בתל אביב קרוב לחמישים שנות פעילות, בניהול משפחתי, תוך מתן דגש על מקצועיות ללא פשרות, הוגנות מלאה ואמינות.

כל המכונאים במוסך המכונן עוברים הכשרה מקיפה על ידי היצרנים, וזוכים לליווי ועדכנות מקצועית שוטפת, מה שמאפשר שמירה על מקצועיות ברמה שאין שניה לה, לטובת לקוחות המוסך, וותיקים וחדשים כאחד.