בדיקות רכב במוסך מורשהבדיקות מוסך לרכב נדרשות בנסיבות שונות בניהן:

רכישה/מכירה של רכב מיד שנייה

בדיקות חורף- כחלק מהכנת הרכב לתנאי נהיגה מורכבים יותר

בדיקה בטרם יציאה לנסיעה ייעודית- נהיגת שטח, נהיגה ממושכת וחריגה

בדיקה במסגרת טיפול לרכב

בדיקה לאיתור תקלה ברכב עקב התנהגות חשודה ו/או בלתי שגרתית של הרכב

בעוד ששוק המוסכים הוא שוק פרוץ למדי ורבים מציעים שירותי בדיקות שונות ותיקונים, במוסכים המורשים הם אלה שמחויבים באמת לרמת שירות ומקצועיות שתספק תמונת מצב שקופה ואמיתית בכל סוגי הבדיקות, ומענה מקצועי ואיכותי לכל סוגי התקלות, באחריות מלאה.

עולם הרכב נשען כיום על טכנולוגיות מתקדמות, אשר מאפשרות ביצוע של בדיקות מקיפות למנוע ולמערכות הרכב השונות, תוך קבלת רמת דיוק גבוהה במיוחד בתוצאות הבדיקות, ותיעוד ממוחשב שלהן, בשקיפות מלאה ללקוח.

בעת ביצוע בדיקה לרכב לפני רכישה, המטרה הראשונית היא קבלת סקירה מלאה ומדויקת הנוגעת למצב הרכב, מצב הבלאי של החלקים השונים והמערכות, צפי לתקלות עתידיות קרובות. בדיקה זו מהווה גורם מכריע במקרים רבים בנוגע להחלטה על רכישת הרכב, ואף ברת השפעה על קביעת מחירו הסופי. בדיקה שאינה יסודית ומקצועית עשויה לפספס ליקויים משמעותיים, ולהותיר את הקונה עם רכב תקול והוצאות תיקון כבדות.

בדיקות אחרות דוגמת בדיקת הכנה לפני החורף ובדיקות לרכבי שטח לפני יציאה למסלול אף טומנות בחובן משמעויות כבדות יותר- בראשן בטיחות הנוסעים ברכב.

מוסך המכונן הוא מוסך המתגאה במוניטין בן קרוב לחמישים שנים, של מקצועיות, איכות ושירותיות ברמה הגבוהה ביותר. מוסך המכונן הוא מוסך מורשה לרכבים מבית החברות ניסאן, דאצ'יה ורנו, ומספק את כל שירותי הבדיקות, הטיפולים והתיקונים, באמצעות צוות מכונאים מוביל, מכונאים מוסמכים בלבד, אשר עברו הכשרות מקיפות על ידי היצרניות עצמן ובפיקוח היבואן.