מוסך דאצ'יהאם ישנו ברשותכם רכב מסוג דאצ'יה, עדיף לכם לטפל ברכב, במוסך דאצ'יה מורשה שמכיר את הדאצ'יה שלכם ויודע איך לטפל בה בצורה הטובה ביותר.
במרכז שירות של דאצ'יה תמצאו את כל הפתרונות לכב במקום אחד: טיפול תאונה או פגיעה שהרכב עבר, בעיה מכאנית כזו או אחרת, אבחון מקצועי, פחחות וצבע, טיפולים תקופתיים ועוד. 
לא משנה מהי הסיבה בגינה תזדקקו למוסך, תרצו לדעת שאתם בידיים טובות ובטוחות. שימו לב כי אתם בוחרים את המוסך המטפל בקפידה. הדרך הבטוחה והטובה ביותר היא להגיע למוסך דאצ'יה 
מורשה, אמין ומקצועי, כזה שיידע לטפל ברכב בצורה המקצועית והבטוחה ביותר, יחזיק בחלפים מקוריים מתאימים, ויידע לתת תשובה לכל שאלה. כשאתם פונים למוסך דאצ'יה מורשה אתם יכולים להיות רגועים. למרכז שירות מורשה דאצ'יה, יש  קשר ישיר עם יצרן הרכב, עובדיו עוברים השתלמויות והכשרות על  כל דגמי דאצ'יה, והם מחויבים לרמת שירות בסטנדרטים בינלאומיים.  


מוסך דאצ'יה לרכב לאחר תאונה


במקרה תאונה - בחירת המוסך הופכת להיות אקוטית במיוחד. במידה ואתם מחפשים מוסך דאצ'יה לרכב לאחר תאונה או פגיעה,. חשוב לבחור במוסך שמכיר את הרכב שלכם – במקרה זה – מוסך דאצ'יה. אתם רוצים לוודא שהתיקון נעשה בצורה מקצועית, שיש זמינות ולחלפים מקוריים במוסך, ושמקפידים שם הקפדה יתרה על תיקון בטיחותי ואיכותי.
לא בכל פעם תרצו לבחור במוסך הסדר. נכון, חברת הביטוח מציעה לכם הפחתה בעלות ההשתתפות העצמית, אבל במרכז שירות מורשה דאצ'יה מציעים לכם השוואה לתנאי הסדר והטבות שמשתלמות לכם הרבה יותר.  
כשאתם פונים למוסך מורשה הכל מתנהל בצורה המסודרת ביותר ללא בירוקרטיה מיותרת- מולכם יעמוד יועץ שירות מוסמך, שיסייע לכם במילוי טופסי התביעה, יעבוד איתכם מול חברת הביטוח, וילווה אתכם לאורך הדרך מרגע הגעת הרכב למוסך ועד תיקונו בלי לפספס אף שלב.


לא לוותר על הטוב ביותר!


לרכב שלכם מגיע את המוסך הטוב והמתאים ביותר וגם לכם. מוסך דאצ'יה שאתם מחפשים צריך להיות מוסך מקצועי ואמין, בעל מוניטין וניסיון מקצועי רב שנים. 
מוסך "המכונן" הוא מרכז שירות מורשה של דאצ'יה והוא הדוגמא המושלמת למה שאתם צריכים. המוסך קיים כבר למעלה מ- 50 שנה, בעל ידע מקצועי עשיר של עשרות שנים, השתלמויות, הכשרות שירות אישי ורצון לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר. 
צרו קשר וקבלו את כל המידע שאתם צריכים בדרך למוסך הטוב ביותר!