רנו קליאו אסטייט

רנו קליאו אסטייט-דגם רב תכליתי וחסכוני בהוצאות

אם אתם מעוניינים בדגם במחיר אטרקטיבי, חסכוני בהוצאות ורב תכליתי, רנו קליאו אסטייט הוא הפתרון האידיאלי עבורכם. הקליאו סטיישן החדשה של רנו נבדקה במוסך רנו מורשה, שם הוכח כי מדובר ברכב חזק, מעוצב היטב וחסכוני בצריכת הדלק.

עיצוב חדשני

הדגם החדש של רנו מציע עיצוב חדשני ויפה, החלק הקדמי של הרכב מציג מראה מקומר בעל דמיון רב לדגם ההאצ'בק של רנו. פרופיל הצד של הרכב ארוך, בעל מראה ספורטיבי עם עמודי צד מושחרים. החזות של פרופיל הצד יוצרת מראה מלהיב של גג צף אשר משתלב בשמשות צד כהות לצד זנב רחב וזורם. הדגם כולל גם חישוקים יפים וצבע בולט אשר מעניק לרכב מראה צעיר ומושך.

אבזור מתקדם ומרחב פנים

רנו קליאו אסטייט החדשה כוללת תא נוסעים מרשים ואיכותי שכולל עמדת פיקוד מאובזרת ביחד עם מסך מגע חדיש. נוסף על כך, הדגם מציע התנעה ללא מפתח ועיצוב עגלגל הכולל קישוטי פלסטיק וכרום. מדובר בתא נוסעים מבריק שעשוי מחומרי דיפון נוקשים ללא שום משטח רך.

המרווח לכתפיים ולרגליים של שלושה נוסעים במושבים האחוריים גבוה מהרגיל ומאפשר לנוסעים במושב האחורי נוחות והנאה. הסטיישן מצטיינת בכל הקשור להטענה ומציעה מושבים אחוריים שצונחים לרצפה, כל זאת באמצעות לחיצה קלה על המתג. המושב הקדמי מתקפל קדימה ומאפשר אורך הטענה פנימי של 2.5 מטר, התוצאה שמתקבלת מכך היא נפח הטענה גדול ושימושי. במידה ונפח ההטענה אינו מספיק, ישנן מסילות גג איכותיות שיעמדו לרשותכם במידת הצורך.

חווית נהיגה מלהיבה

הנסיעה ברנו קליאו אסטייט היא מהנה, זאת בזכות רמה גבוהה של חדות ודיוק בנהיגה. הקליאו אסטייט כוללת הגה מהיר ושלדה שמגיבה מצוין לנהג, התגובה המצוינת נשמרת גם במצבים של נסיעה בכבישים מתפתלים. נוחות הנסיעה והיכולת של הרכב להתאים את עצמו לתנאי שטח מגוונים, בהחלט מקנים חווית נסיעה משופרת ומהנה.
הדגם החדש כולל יחידת הנעה חדשה ומרשימה שכוללת מנוע טורבו-בנזין בנפח של 1.2 ליטר. הרכב בעל 120 כוחות סוס, מומנט מעולה ותיבת מצמדים כפולה שמורידה הילוכים בקלות ובמהירות. המכלול החדש מאפשר לנהגים לתפקד היטב בנסיעה בעליות, זאת לצד כושר עקיפה טוב וצריכה דלק נמוכה אשר מאפשרת ליהנות מחיסכון משמעותי בדלק.

מחיר רנו החדשה כרגע מתחיל באזור ה-110 אלף שקלים, מדובר במחיר אטרקטיבי מאוד, זאת לאור העובדה כי מדובר ברכב שימושי, חסכוני, עמיד וחדשני. לסיום, אם ברצונכם ליהנות מרנו  אשר חסכונית בדלק, בעלת עיצוב חדשני, אבזור מרשים ומחיר אטרקטיבי, רנו קליאו אסטייט היא הדגם שלכם.

מוסך המכונן, מוסך רנו תל אביב, מציע את כל מגוון הטיפולים לרכבי רנו. טיפול לקליאו אסטייט מוצע אצלנו במחירים תחרותיים ובשירות ללא תחרות.