יוקרה בניחוח צרפתי-רנו טליסמן

לאחר פיתוח של שלוש שנים, הגיעה לשוק רכב מנהלים חדש ויוקרתי מבית רנו. עבודת הפיתוח על הדגם נעשתה בסיוע מרצדס, והדגם מהווה תחליף לדגם הרנו לגונה. מדובר בדגם מומלץ מאוד אשר מספק חווית נהיגה מהנה ומלהיבה, הדגם נבחן במוסכי רנו המורשים ברחבי העולם, שם הוא זכה לביקורות חיוביות.

 

 

תכנון מוקפד ועיצוב חדשני

הדגם החדש תוכנן בצורה מקיפה וקפדנית, זאת במטרה לספק חווית נסיעה ברמה הגבוהה ביותר. בדגם אשר משמש כרכב מנהלים שמו דגש רב על חווית הנהג מהרכב.
הרנו החדשה בעלת צריכת דלק נמוכה, זיהום האוויר בה נמוך ובשל כך מדובר במכונית מאוד חסכונית ויעילה. העיצוב ברכב מאוד מפתיע, והרנו טליסמן בעלת עיצוב ספורטיבי מוצק ובעל נוכחות בולטת. הדגם מתבסס על פלטפורמת CMF, פלטפורמה מודולארית המשותפת לדגמי ניסאן קשקאי ואקס-טרייל. הרנו מציעה אורך של 4.87 מטר, ארוכה מדגם הפאסאט בו היא מתחרה ב-7 סנטימטר. רוחבה 1.87 מטר ובסיס הגלגלים שלה מגיע ל-2.81 מטר. יתרון מאוד בולט של הדגם, הוא מרווח הרגליים. הנוסעים בחלק האחורי יזכו למרווח רב, מרווח אשר מאפשר נוחות והנאה לנוסעים.

 

 

תא נוסעים ואבזור הרכב

בתא הנוסעים מקום לחמישה אנשים, מדובר בתא נוסעים ברמת גימור מאוד גבוהה, העיצוב חדשני ומשדר אווירת יוקרה. ההקפדה הרבה על האבזור ניכרת, כשבמרכז הקונסולה הותקן צג מגע בגודל 8.7 אינץ. מסך המגע כולל מבחר אפליקציות ואפשרויות שליטה על מערכות הפנים ברכב. ישנו לוח מחוונים דיגיטאלי ועזרים לחניה אוטומטית.
הרכב כולל גרסה של צמד מנועי בנזין, וגרסה של שלוש מנועי דיזל. הדגמים בעלי מנוע בנזין יגיע עד 200 כוח סוס, כשהן מחוברות לתיבת הילוכים דו-מצמדית בעלת 7 מהירויות. גרסת הדיזל מספקת עד 160 כוח סוס, והיא משודכת לתיבת הילוכים ידנית או דו-מצמדית, שתי התיבות בעלות 6 מהירויות.
עבודת הפיתוח המשותפת עם מרצדס ומהנדסיה אמורה להביא את הדגם החדשני ואת דגמי רנו העתידיים אל הצמרת הגבוהה. בדגם הטליסמן נעשתה השקעה מאוד גדולה הנאמדת במעל ל-400 מיליון יורו, יחד עם ההקפדה הרבה בתכנון וגרסה היברידית שבקרוב גם עשויה לצאת, אין ספק כי בדגם נעשתה מחשבה רבה. לגבי הגעת הרכב לארץ, כרגע אין תאריך מדויק להגעתו של הרכב, אך סביר כי במהלך 2016 הדגם החדיש יגיע גם אליכם.
לסיום, אם אתם מעוניינים ברכב מנהלים יוקרתי ובעל עיצוב חדיש, רכב בעל מרווח רב, חסכוני בדלק, עמיד וחזק, קחו בחשבון את רנו טליסמן. הרכב מאפשר את מגוון היתרונות הללו, זאת בתוספת מערכות משוכללות ומשופרות. הרכב אשר נבחן במוסך רנו, מוכיח את יתרונותיו הרבים ואת עמידותו, זאת בנוסף לחוויית נהיגה משופרת ומהנה.

 

Untitled-5-11