איך מטפלים ברכבי רנו

הבטיחו לכם בפרסומות של "רנו החדשה לא רואה מוסך"? אז הבטיחו! אם עדיין לא למדתם לא להאמין לכל מה שאומרים לכם בפרסומת, בוודאי עכשיו אתם יודעים זאת. כי כל בעל רכב יודע שאפילו המכונית החדשה ביותר זקוקה לטיפולים שוטפים במוסך, וגם רנו החדשה זקוקה לטיפול רנו במוסך רנו מורשה.

טיפול רנו – יש מי שמטפל ברכב שלך

כל רכב זקוק לטיפולים במוסך, בין אם מדובר בטיפולים הקבועים, כמו טסט וטיפול עשרת אלפים, ובין אם בטיפולים חריגים בעקבות תאונה או בלאי טבעי. ובין שלל ההוצאות של אחזקת רכב, הטיפולים במוסך תופסים את הנתח הגדול ביותר. לכן, אנשים רבים מנסים לחסוך בכל מה שרק אפשר, במיוחד בבחירת המוסך שיטפל ברכב שלהם.
אלא שכשמדובר בבחירת המוסך לטיפול ברנו שלכם – זו שמסיעה אתכם ואת בני משפחתכם, זה ממש לא הזמן והמקום לחסוך בכסף. כי כשבוחרים את המוסך שיהיה אחראי על תקינות ובטיחות הרכב שלכם, השיקול הכלכלי לעולם לא יהיה השיקול העיקרי שינחה אתכם. לכן, המקום הטוב ביותר לטיפול ברנו שלכם הוא מוסך רנו מורשה.

טיפול רנו – רק במוסך רנו מורשה

אין עוררין על כך שמוסכים מורשי יבואן, כמו מוסך רנו, הם המוסכים היקרים ביותר, ובהם כל טיפול יעלה לכם לא מעט כסף. אך למרות הפיתוי הגדול שקיים בהבאת מכונית הרנו שלכם לטיפול במוסכים זולים אחרים, חשוב לזכור את המחיר היקר שתשלמו אם תגיעו למוסכים שכאלו.

מוסכים פיראטים הם אולי המקום הזול ביותר (לעיתים אפילו ב- 50%) לטיפול ברנו שלכם, אך שם אין לכם כל יכולת לעמוד על טיב ואיכות הטיפול שתקבלו. מכיוון שמוסכים פיראטיים פועלים ללא רישיון או פיקוח של משרד התחבורה, הם לא עובדים בהתאם לשום סטנדרט מקצועי: העובדים שלהם חסרי כל הכשרה מקצועית, בוודאי שלא הכשרה ספציפית לטיפול ברכבי רנו, הם לא משתמשים בחלפים מקוריים אלא בחלפים שזהות יצרנם לא ידועה, ולא מעניקים שום אחריות על העבודה שהם מבצעים. כך שלמעשה, אתם יכולים לקבל לידכם מכונית שתסכן את חייכם וחיי בני משפחתכם. בדיוק בשל סיבה זו, מוסך רנו המכונן הוא הכתובת היחידה לטיפול ברנו שלכם.

כל היתרונות לטיפול ברנו

למחיר היקר שתשלמו במוסך רנו מורשה יש הצדקה. המחיר הזה נובע מהתנאים הטובים ביותר שמספק המוסך לרכב שלכם ומהשקט הנפשי שאתם מקבלים כשאתם מגיעים עם רכבכם למוסך רנו מורשה. רק במוסך רנו מורשה תיהנו מעובדים מקצועיים, שהוכשרו לטפל אך ורק ברכבי רנו ושעוברים הדרכות תקופתיות אצל היבואן כדי שיוכלו לטפל בכל תקלה, גם בדגמים החדשים ביותר של רנו.

יתרה מכך, מוסך רנו מחויב לרכוש את כל הידע המקצועי שלו מהיצרן, כך שידע לטפל בכל תקלה בדיוק לפי הוראות היצרן ולהתאים את הטיפול לרכב, לדגם ולשנת הייצור. ובנוסף לכך, מוסך רנו מחויב לעשות שימוש בחלפים מקוריים בלבד בכל טיפול רנו שהוא מבצע. כל אלו אמנם עולים הרבה כסף, אך הם מעניקים לכם שקט נפשי יקר מפז.

איך מטפלים ברנו