ניסאן קשקאי

בכל קטגוריית רכבים (מנהלים, שטח, משפחתי, מיני) יש את הדגם המוביל והמנצח. בקטגוריית רכבי הפנאי הקומפקטיים ניסאן קשקאי מובילה את השוק, והיא המכונית הנמכרת ביותר בישראל בקטגוריה זו. ואין זה פלא. ניסאן קשקאי מציעה לנהג חוויית נסיעה בלתי נשכחת, ונדמה כאילו יוצרה במיוחד עבור השוק הישראלי.

מפרט טכני

ניסאן השיקה את רכבי הקשקאי בשנת 2006, והחלה לשווק את הדגם בישראל בשנת 2007. ניסאן קשקאי הינו רכב קרוס-אובר קומפקטי, ובצורתו החיצונית הוא נראה כמו שילוב בין מכונית משפחתית למיניוואן קומפקטי. יש בו 5 מקומות ישיבה ו- 5 דלתות. המכונית גבוהה יחסית ולכן נראית כמו רכב 4X4, אך למעשה יש לה הנעה קדמית בלבד.

לניסן קשקאי יש מנוע בנזין 2.0 ליטר (140 כוח סוס) ותיבת הילוכים רציפה. תיבת הילוכים זו מאפשרת לסחוט מהמנוע את הביצועים הטובים ביותר – 6,000 סל"ד. הרכב לא מתאים לנסיעת שטח, אך ההנעה הקדמית יכולה להספיק לנסיעה בדרכי עפר.

פנים הרכב מרווח מאוד, תא הנוסעים נוח וגם תא המטען גדול במיוחד. עם הגה חשמלי ושדה ראייה קדמי רחב במיוחד, הנסיעה בניסאן קשקאי נוחה ונעימה מאין כמוה.

מידות הרכב: אורך: 431 ס"מ, רוחב: 178 ס"מ, גובה: 161 ס"מ, נפח תא המטען: 352 ליטרים.

מהירות מרבית: 180 קמ"ש (תאוצה מ- 0 ל- 100 קמ"ש ב- 10.7 שניות).

צריכת דלק: לפי נתוני היצרן – ניסן קשקאי גומעת 12.5 ק"מ לליטר דלק. בנסיעות מבחן שנערכו, ליטר דלק הספיק ל- 9 ק"מ.

בטיחות: גם בדגם זה, כמו בכל דגמיה האחרים, ניסאן לא התפשרה על סוגיית הבטיחות. בניסן קשקאי 6 כריות אוויר ומערכת ABS, והרכב קיבל את הציון הגבוה ביותר של חמישה כוכבים במבחני הריסוק של EuroNCAP.

מרכז שירות המכונן – הבית החם לרכבי ניסן קשקאי

במרכז שירות המכונן רכב הניסן קשקאי שלכם יוכל לקבל את הבית החם שבאמת מגיע לו. כמוסך ניסאן מורשה, המתמחה בטיפול ברכבי רנו וניסאן, אנו מציעים את הטיפול הטוב ביותר עבור דגמי ניסן קשקאי וכל יתר הדגמים של ניסן ורנו.

אנו מעודכנים בכל הידע המקצועי הנדרש לטיפול בכל רכבי ניסאן, לרבות בדגמים החדישים ביותר כמו ניסן קשקאי.

צוות העובדים שלנו עובר הכשרות תקופתיות מטעם יבואן רכבי ניסן, על מנת שיכיר וידע כיצד לטפל בכל תקלה בכל רכבי ניסאן.

אנו משתמשים בחלקי חילוף מקוריים בלבד.

כל טיפול שמתבצע על ידי מוסך המכונן תל אביב בדיוק לפי הוראות היצרנית של ניסן קשקאי ויתר דגמי ניסאן.