ניסאן פאת'פיינדר

image_pdfimage_print

ניסאן פאת'פיינדר – רכב פנאי מעודן בעיצוב מעוגל וחדשני

לא מזמן חשפה ניסאן את הדור הרביעי של דגם הפאת'פיינדר, רכב פנאי-שטח איכותי שמגיע בעיצוב מעודן ומעניין, עם תא נוסעים מושקע ויכולות שטח מרשימות.

לאחר שחשפה ניסאן את הדור הרביעי של דגם הפאת'פיינדר, מתברר כי ניסאן שומרת על מסורת השטח שלה ומדובר בדגם מוצלח אשר מקנה חווית נהיגה מהנה לנוסעים בו. הדגם הוכח כדגם מרשים ומרווח, אשר חוסך בצריכת הדלק ומעניק אווירה נעימה גם לנהג וגם לנוסעים.

עיצוב מעוגל ואלגנטי

במהלך העבודה על עיצוב הפאת'פיינדר ניסתה ניסאן לשמור על האלמנטים העיצוביים שאפיינו את הדגמים המשפחתיים הקודמים שלה אך בשילוב עם "רוח השטח" של רכב 4X4, כך שבפאת'פיינדר התקבל עיצוב חדש ושונה. הרכב מגיע בעיצוב הרבה יותר מעוגל, נמוך יותר ואלגנטי. מטרת השינוי בעיצוב היא לאפשר לרכב להציע גם הובלת נוסעים נוחה, זאת בשונה מדגמי ניסאן קודמים שהתמקדו רק בחציית מכשולים.

מרכב אחוד – ניסאן, מקצוענים בשטח:

לאחר בדיקות מקיפות של השוק, היא הצטרפה למגמה המובילה בעולם רכבי הפנאי, מעבר משלדה קשוחה לתצורת מרכב אחוד אשר מאפשר ליהנות מיכולת גבוהה מאוד בנסיעת שטח בלי לפגוע בנוחות בנסיעה על אספלט סלול. תצורת מרכב אחוד הינה צורה בה תא הנהג נפרד מארגז המטען, תצורה שכזו הופכת את מרכב הרכב לכזה שמידותיו שונות מהמידות של רכב רגיל. המעבר של ניסאן למרכב האחוד אפשר לדגם לקצץ 250 קילוגרם ממשקל הרכב, מה שהופך את הרכב לקליל ומהנה יותר לנוהגים ולנוסעים בו.

מערכת אבזור מרשימה וחיסכון בצריכת הדלק

דגם הפאת'פיינדר מגיע עם מנוע V6 משופר בנפח של 3.5 ליטר ועם 260 כוחות סוס. הדגם כולל תיבת הילוכים רציפה ומאפשר לכם ליהנות לא רק מחוויית נהיגה ומערכת אבזור מרשימה, אלא גם מצריכת הדלק נמוכה באופן יחסי לרכב שטח. לאחר בדיקת הנתונים הרשמיים של צריכת הדלק של הדגם, עולה כי בהשוואה לדגמים הדומים לו, הרכב מאפשר לכם לחסוך 30 אחוזים בצריכת הדלק. שינוי נוסף בדגם זה הוא בכל הקשור להנעת הרכב, בניגוד לדגמים קודמים, גרסת ה 2X4 תניע את הגלגלים הקדמיים, גרסת ה 4X4 גם היא תתבסס על הנעת הגלגלים הקדמיים ותשלב את הסרן האחורי של רכב בתנאי דרך קשים. כתוצאה משינויים אלו ניסאן פאת'פיינדר יזדקק לפחות שירותי מוסך מורשה ניסאן.

אחד מהחידושים המעניינים והבולטים ברכב הוא הנוחות של הנוסעים. בדגם זה תמצאו תא נוסעים שמציע לכם מרווח רב וכולל 3 שורות מושבים ואפשרות להסיע עד 7 נוסעים. השורה השלישית בתא הנוסעים מאפשרת לכם ליהנות ממשענת הניתנת לכיוון והתאמה ללא הצורך להזיז את המושבים שממוקמים בשורה השנייה. התכנון המוקפד של תא הנוסעים, יצר בדגם תא נוסעים יוקרתי בעיצוב מפואר וחדשני. לסיום, אם ברצונכם ליהנות מרכב פנאי-שטח מעודן בעיצוב רענן, עם תא נוסעים יוקרתי ומרווח, רכב שטח עם צריכת דלק מפתיעה המאפשר חוויית נהיגה מהנה, הניסאן פאת'פיינדר הוא הפתרון עבורכם.

למוסך המכונן יש מחלקת 4X4 המתמחה בטיפול ברכבי שטח של רנו ושל ניסאן. כמוסך מורשה של רנו ושל ניסאן, אנחנו יודעים גם לשפר לכם את הרכב וגם לשמור עליו. במידה ואתם זקוקים לכל סוג של טיפול לניסאן פאתפיינדר שלכם, צרו איתנו קשר למידע נוסף.

 

צרו קשר