מרכז שירות ניסאן

image_pdfimage_print

בשעה טובה ומוצלחת, החלטתם שאתם רוצים לרכוש רכב חדש. ביצעתם השוואת מחירים מקיפה, בחנתם את הצרכים שלכם, חישבתם את מסגרת התקציב, התייעצתם עם חברים מומחים, שאלתם באינטרנט, חיפשתם, בדקתם והגעתם למסקנה שאתם מעוניינים לרכוש רכב מבית חברת ניסאן.

אז קודם כל שתדעו, ביצעתם החלטה נהדרת! רכב מבית חברת ניסאן, הוא אחד מסוגי הרכבים האטרקטיביים ביותר עבור הצרכן הישראלי, ולא בכדי. רכבי ניסאן הפכו לאטרקטיביים בזכות טכנולוגיות מתקדמות, מנועים איכותיים, ביצועים מרשימים, עיצובים יפיפיים, חסכוניות והתאמה ללקוחות שונים. חוויית הנסיעה ברכבי הניסאן מהנה ביותר, ולא משנה אם מדובר בנסיעה קצרה או ארוכה. לחברת ניסאן חטיבת שיפורים הקשובה באופן תמידי ועקבי לצרכי הלקוח וזאת, על מנת לספק עבורו את חוויית הנסיעה הבטוחה והמהנה ביותר.

טיפולים מקצועיים – מרכז שירות ניסאן

בעת שרוכשים רכב ניסאן, חשוב להקפיד על טיפולים ותיקונים מקצועיים אשר ייעשו במוסך מורשה, ייעודי לכך- מוסך מורשה ניסאן וכך תובטח המקצועיות והבטיחות הגבוהה ביותר הנדרשת. במוסך המכונן, מרכז שירות ניסאן, תמצאו את השירות היסודי, המקיף והכולל ביותר עבור כל רכבי הניסאן השונים. מוסך המכונן הוא מוסך מורשה על ידי יבואן ניסאן, המוכשר לעסוק בכל הטיפולים והתיקונים המקצועיים הנדרשים בדגמי הרכב של חברה זו.

מרכז שירות ניסאן המכונן, מטפל בכל סוגי התקלות והטיפוליים האפשריים: תקלות מנוע, פחחות וצבע, בעיות חשמל, חלפים, הכנה לטסט, טיפולים שוטפים ועוד.

לרשות המוסך מחלקות רבות ומגוונות המסייעות בטיפול ובתיקון הבעיה לפי הצורך, ביניהן מחלקת מכונאות רכב אשר מומחית בטיפול במנועים מכל סוגי הדגמים, מחלקה שמסייעת בכל הטיפולים המהירים הנדרשים לרכב, מחלקת דיאגנוסטיקה, המאבחנת ומאתרת את התקלות שמופיעות ומחלקה של מיזוג אוויר, חשמל ואלקטרוניקה, המאתרת ומטפלת בכל התקלות הנוגעות לחשמל ולמיזוג אוויר.

בעת שאתם פונים למוסך ייעודי לרכבי ניסאן – מרכז שירות ניסאן, חשוב במיוחד לבדוק כי הוא עושה שימוש בציוד חדיש, ממוחשב ומתקדם. בנוסף, חשוב לבדוק כי הוא משתמש בחלפים מקוריים בלבד. כאשר פונים למוסך המכונן – מוסך מרכזי ניסאן, תוכלו להיות בטוחים כי נעשה שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד! שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד מבטיח שמירה על ביצועים גבוהים ואיכותיים ברכב ומבטיח בנוסף חוזק ועמידות של הרכב לאורך שנים. אין ספק שעובדות אלו, גורמות לכך שבעת שאתם צריכים לטפל ברכב הניסאן, מומלץ לפנות למרכז שירות ניסאן- המכונן- מוסך מורשה ניסאן.

מוסך המכונן- מרכז שירות ניסאן, מספק שירות לכל דגמי חברת ניסאן, החל מרכבים פרטיים וכלה ברכבים מסחריים. מוסך המכונן ישמח לעמוד לשירותכם בכל דבר ועניין.

צרו קשר