כל המידע על רכבי ניסאן

image_pdfimage_print

פינת ההיסטוריה

ניסאן היא אחת החברות המזוהות ביותר עם תעשיית הרכב היפנית. חברה זו הוקמה עוד בשנת 1911 ואת מכוניתה הראשונה הציגה 3 שנים מאוחר יותר. יצרניות יפניות רבות חוברות ליצרניות רכב אמריקאיות ואירופיות במטרה לשפר את תעשיית הרכב שלהן, וניסאן אינה שונה במובן זה. בשנות ה- 30 עבדה החברה בצמוד עם אוסטין האנגלית. משברי הנפט של שנות ה- 70 נתנו תנופה משמעותית לניסאן, זאת בשל מנועיה החסכוניים. בשנת 1999 נרכשו מרבית מניותיה של ניסאן על ידי חברת רנו הצרפתית והיא האחראית על עלייתה המחודשת של ניסאן לכותרות של מגזיני הרכב.

במה ניסאן שונה מאחרות?

ובכן נתחיל במנועי ניסאן. מנועיה המפורסמים והמוערכים ביותר של החברה הם 6,VVG ו VQ, מנועים אלו הכניסו את ניסאן לרשימת 10 המנועים הטובים בעולם במשך 12 שנים ברציפות, נתון מרשים לכל הדעות, ולא כל יצרנית רכב יכולה להתהדר בהצלחה מרשימה שכזו.חברת ניסאן מספקת הלכה למעשה פתרון לכל צורכי התחבורה, החל ממכוניות נוסעים קטנות ועד למשאיות עמידות.

מכוניות ניסאן בישראל

המותג ניסאן מיובא לארץ על ידי קבוצת קרסו המייבאת גם את רכבי רנו. ישנם כמה דגמים מובילים של החברה שזכו לתשומת לבו של היבואן ושל הצרכנים בארץ.
באגף המכוניות הקטנות אנו פוגשים את המיקרה, מכונית קטנה נוחה לחנייה ומתאימה במיוחד לאנשים שנוהגים הרבה בתוך הערים. בענף המכוניות המשפחתיות, ניסאן טידה זוכה להוקרה רבה עם מנוע של 1.6 ליטר, 110 כוח סוס וחלל פנימי משמעותי. ניסאן אינה שוכחת גם את אוהבי השטח, ומעמידה לרשותם את הג'יפ קשקאי עם העיצוב הקשוח שלו המסתיר את הנוחות הפנימית שלו. אין ספק, רכב זה הוא פינוק אמיתי לחובבי הג'יפים, זאת במקביל להיותו ידידותי יותר לסביבה מאשר מרבית מתחריו.

טיפול ברכבי ניסאן

כשאתם בוחרים רכב, חשוב ביותר לדעת היכן יהיה ניתן לטפל בו. לחברת ניסאן ישנם מוסכים מורשים רבים בכל רחבי הארץ, כך שבעלי רכבים אלו אינם נשארים ללא נותני שירות עבור הרכב שלכם. מוסך ניסאן מורשה יעניק לכם את הטיפול הנכון ביותר לרכב שלכם ובכך ישמור על תקינותו לאורך זמן.
שימו לב שבשום פנים ואופן אין להפקיד את רכב הניסאן שלכם במוסך שאינו מוסך ניסאן. גם אם המוסך הוא מורשה של חברה אחרת, הוא אינו מתאים לכם. יש לזכור שכל רכב בנוי אחרת, ולכן מצריך טיפול שונה. ניסיון "לתקן" רכב בידי יד לא מנוסה ברוב המקרים מוביל ליותר צרות ולהוצאות כספיות מיותרות.

ניסאן – טיפול ואחזקה

ככל שהתקלה משמעותית יותר, כן עולה חשיבותו של מוסך ניסאן. כך למשל, אם צבעתם את הרכב במוסך לא מורשה, המראה החיצוני של הרכב ייפגע ותצטרכו לצבוע מחדש במוסך ניסאן. לעומת זאת, אם הבלמים שלכם הוחלפו במוסך לא מורשה, הדבר עלול להוביל לתאונה קטלנית. אם אתם רוצים לשמור על ביטחונכם ועל הרכב שלכם, תטפלו בו במוסך ניסאן בלבד.
מוסך ניסאן המכונן הוא מוסך ניסאן מורשה לטיפול ברכבי ניסאן. אנו מזמינים אתכם לקבל את מיטב הטיפולים לרכב שלכם

ניסאן - טיפול ואחזקה

צרו קשר