יש לכם ניסאן? כל הטיפים לבחירה במרכז שירות

image_pdfimage_print

בחירת מרכז שירות לרכב שלכם היא אחת הבחירות החשובות ביותר בהשפעה על אורך חיי הרכב ושווי הרכב. יש לכם ניסאן? השתדלו לעקוב אחר הטיפים הבאים לפני שאתם עושים בחירה, שכן לא תרצו להיתקל בהונאות, במחירים גבוהים ובתיקון לקוי!

 

  1. שאלו מסביב – לפעמים, התשובה הכי טובה מגיעה מחברים או משפחה, שהיה להם ניסיון בבחירת מוסך שירות ניסאן באזורכם. כך תקבלו המלצות כנות מהניסיון שלהם, שיכולות לעזור לכם לחסוך כסף או להימנע מחוסר מקתועיות, שירות בעייתי, ואפילו הונאות.
  2. חפשו מוסך לפני שמתרחש מקרה חירום – אם הניסאן שלכם נתקעת פתאום, כנראה שתהיו כל כך לחוצים לפתור את הבעיה עד שתבחרו במוסך הראשון שתתקלו בו, והשיפוט שלכם יהיה לקוי. לכן, עדיף כבר עכשיו למצוא מוסך מורשה שאתם סומכים עליו עם הניסאן שלכם, כך שבמידה ותקרה תקלה, תדעו לאן ללכת.
  3. אל תבחרו רק על סמך המחיר – אמנם מחיר הוא משמעותי, אבל אל תבחרו באופציה הזולה ביותר שיכולה לעלות לכם הרבה כסף וזמן בהמשך. ערכו מחקר והשוו בין המוסכים השונים.
  4. בדקו ביקורות באינטרנט – יכול להיות שהמשפחה והחברים נתנו לכם עצות נהדרות, אבל יכול להיות שהם לא כיסו את כל האופציות. תסתכלו על ביקורות באינטרנט לפני שאתם בוחרים במרכז שירות ניסאן. עם זאת חשוב לזכור שיש להתייחס לביקורות אלו בערבון מוגבל. לעתים יש ביקורות שליליות שנובעות מתחרות לא הוגנת.
  5. שאלו שאלות – כלקוחות, יש לכם את הזכות לשאול את המקום לגבי ניסיון, שירות לקוחות, רישיונות וביטוחים. אל תתביישו לשאול שאלות!
  6. דאגו שהמקום נותן הסבר מלא – מוסכניקים לפעמים מדברים במונחים שאנחנו לא כל כך מבינים, בלשון המעטה. ודאו שמסבירים לכם את הבעיה ואת התיקונים כמו שצריך, לפני שאתם בוחרים במוסך. כמובן שכדאי גם תמיד לוודא שהטיפול המדובר הוא טיפול שבאמת נדרש וזכותכם המלאה לקבל עוד חוות דעת.

אם אתם מחפשים מרכז שירות ניסאן מקצועי ואיכותי, כדאי לכם לשקול את מוסך המכונן. מוסך מורשה רנו וניסאן, בעל עשרות שנים של ניסיון ומקצועיות, המחזיק באנשי מקצוע, ציוד חדיש ומספק שירות עם יחס אישי!

צרו קשר