איך מטפלים ברכבי ניסאן

image_pdfimage_print

על הדברים החשובים בחיים אנו מוכנים לשלם הרבה מאוד כסף: חינוך לילדים, בית לגור בו וגם הבטיחות של הרכב שבו אנו ובני משפחתנו נוסעים. אלא שבטיחות הרכב היא לא רק פונקציה של סוג הרכב שנקנה והציונים שקיבל במבחני ריסוק אירופאים. אנו יכולים לקנות את הרכב היקר והבטיחותי ביותר, אך אם לא נטפל בו במוסך מורשה, עלולים להיגרם לו נזקים שיסכנו את בטיחותנו ושלומנו בכביש. בדיוק בשל כך, מוסך ניסאן הוא הבחירה הבטוחה ביותר לבעלי רכבים מתוצרת חברת ניסאן.

מוסך ניסאן – הבחירה הראשונה שלי!

כל בעל רכב נתקל באותה דילמה בבואו לטפל בתקלה כלשהי ברכבו: האם לגשת למוסך פיראטי וליהנות ממחירים זולים במיוחד, או להגיע למוסך מורשה יבואן ולהיפרד מלא מעט כסף בעבור אותו הטיפול? אם השיקול הכלכלי הוא השיקול העיקרי עבורכם – בוודאי תבחרו במוסך פיראטי. אבל אם הבטיחות חשובה לכם יותר מכל, אתם תגיעו למוסך מורשה יבואן, דהיינו – למוסך ניסאן.

כשבוחרים מוסך לרכב אין מקום לשיקולים כלכליים. כשמדובר בבטיחות שלנו ושל בני משפחתנו אין מקום לחישובי רווח והפסד, כי ההפסד הגדול ביותר יכול להיות החיים שלכם או של האנשים היקרים לכם. לכן, מוסך ניסאן, למרות עלויות הטיפול הגבוהות בו, הוא הבחירה הראשונה והבטוחה ביותר.

מוסך ניסאן – יש על מי לסמוך

בחירה במוסך פיראטי, שאינו מורשה ושאינו נמצא תחת פיקוח, היא הימור על חייכם. בכל מוסך שאינו מורשה אין לכם כל דרך לדעת מהו טיב העבודה שבוצעה ברכבכם, מהי הכשרתם המקצועית של המוסכניקים שטיפלו בו ואילו חלפים הוכנסו לתוכו. למעשה, בחירה במוסך פיראטי משולה להימור ברולטה רוסית.

רק עם מוסך ניסאן אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שרכבכם יקבל את הטיפול הבטוח והמתאים לו ביותר:

למוסך ניסאן יש רישיון מטעם משרד התחבורה והוא גם נמצא תחת פיקוחו. משמעות הדבר היא שבכל טענה או מענה, יש לכם כתובת ברורה אליה תוכלו לפנות.

מוסך ניסאן מחויב לרכוש את כל הידע המקצועי הנדרש לטיפול ברכבי ניסאן מטעם היבואן. משמעות הדבר היא שהוא מומחה בטיפול בכל הדגמים של ניסאן (לרבות הדגמים החדשים ביותר, כמו ניסאן קשקאי) מכל שנות הייצור.

מוסך ניסאן חייב לטפל בכל רכב בדיוק לפי הוראות היצרן ולפי תקני העבודה שנקבעו מראש, הקובעים את שעות העבודה, מספר העובדים ועלות העבודה. משמעות הדבר היא שרכבכם יקבל את הטיפול המתאים לו, בדיוק לפי הספר, ושאתם לא תצטרכו לחשוש שמא מרמים אתכם במחיר.

מוסך ניסאן שולח את עובדיו להשתלמויות תקופתיות מטעם היבואן, בהן הם לומדים על הדגמים החדשים ביותר (כמו דגמי ניסאן קשקאי). השתלמויות אלו מבטיחות רמת מקצועיות גבוהה במיוחד בכל טיפול הנדרש לרכבכם.

כמוסך מורשה מטעם היבואן, מוסך ניסאן בתל אביב חייב להשתמש בחלפים מקוריים בכל תיקון שהוא עושה. חלפים מקוריים אלו מותאמים לרכבי ניסאן ולכן מבטיחים לכם שלא ייגרם שום נזק מכאני לרכב שלכם.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות שיש למוסך לניסאן להציע ומשקט נפשי יקר מפז, פנו עוד היום למרכז שירות המכונן – מוסך מורשה לרכבי ניסאן ורנו.

טיפול במוסך מורשה ניסאן

צרו קשר