שירות כולל לרכב במקרה של תאונה

image_pdfimage_print

שירות כולל לרכב במקרה של תאונה

שירות זה מטפל בתקלות ברכב במדרג הגבוה ביותר: בעיות פחחות חמורות שהן מעבר לתחום אחריותה של מחלקת-פחחות סטנדרטית, תא מנוע שרוף ומפויח, שברי זכוכית של חלונות הרכב, וכל תקלה משביתה אחרת שנגרמה מתאונה או התנגשות בין 2 כלי רכב (או בין כלי הרכב לעצם דומם כלשהו). שירות כולל לרכב במקרה של תאונה הכי מומלץ לעשות במוסכים מורשים.
המוסך המורשה – הכתובת שלכם לתיקון תקלות בעקבות תאונה
במוסך המורשה, שלא כמו במוסך רגיל, מכירים את הרכב שלך על בוריו וידעו לחבר תסריטי תיקון יעילים ומדויקים. איך תדע לאיזה מוסך מורשה יתאים הרכב שלך? על פי הפירמה שלו. לדוגמה, אם הרכב שלך הוא רנו (Renault), משמע שמוסך מורשה רנו הואר הכתובת הכי טובה שלך לביצוע התיקון. מדוע? משום שזה לא מוסך אקראי, אלא מוסך שמתמקצע בפירמת רנו, מעסיק עובדים עם ניסיון מקצועי ברכבי הפירמה ומחזיק בסדנאות תיקון ייעודיות הכוללות חלפים וצבעים מדויקים לכל רכב.
היתרונות בביצוע התיקון במוסך זה
זהו מוסך שאינו מפנה לסדנאות חיצוניות אלא אוחז בכל שירותי התיקון של הרכב, ממכונאות ועד פחחות וצבע. המוסך מבצע גם עבודות חשמל ומחזיק במחלקה נפרדת המטפלת ברכבי 4×4. כשאתם לקוחות של מוסך זה, לא רק שאתם נהנים משירותים מורשים לפירמת הרכב כפי שתוארו לעיל, אתם נהנים מעבודה נגישה לעל סוגיה, מזגגות עד פחחות, ממנוע ועד חשמל – הכל בלי לצאת מהמוסך ובלי לקבל הפנייה למקום חיצוני, זולת מכון טסטים רשמי ביום ביצוע הטסט. גם אז, תתבצע הכנה מדוקדקת שתכין היטב את הרכב לאירוע.
מוסך המכונן – הכתובת שלכם לביצוע תיקוני רכב לאחר תאונה
אם עברתם תאונה וכעת הגיע שלב בחירת המוסך, מומלץ מאד לדעת למי פונים. ככל שהרכב שלכם הוא של פירמות רנו, דאצ'יה וניסאן, מוסך :"המכונן" יספק את השירות הטוב ביותר ואת העבודה המקצועית ביותר. הוא מוסך מורשה של פירמות אלו ומכיר את העבודה על בוריה. במהלכה, ישתמשו העובדים בדיאגנוסטיקה ממוחשבת לאיתור תקלות מהיר ותיקונן. מחלקת הטיפול בתאונות תחבר תסריטי שיקום מהירים לרכב, ובסיום העבודה תפנה למחלקות מקצועיות פרטניות כמו פחחות, צבע וזגגות להשלמתה. הרכב יוחזר אליכם חדש, נקי וללא כל סימן מרומז לתאונה.

צרו קשר