פחחות וצבע לרכב

image_pdfimage_print

פחחות וצבע לרכב

שירות זה נועד לפתור בעיות צבע ברכב, לצד בעיות של מכות ועיקומי פח. האחרונות נכללות בטיפול במחלקת פחחות וצבע לרכב אם הן קלות בלבד ולא עוברות את סף עלות ההשתתפות העצמית. חבלות פח חמורות מכך יצריכו מענה של סדנת מוסך אחרת, המתמחה בטיפול בתאונות. במחלקת פחחות משתמשים הן בצבעים הייעודיים לפירמות הרכב בהן מתמחה המוסך והן בטכנולוגיה עילית משופרת לביצוע הצביעה בפועל.

זקוקים לפחחות ולצביעת הרכב? עשו זאת רק במוסך מורשה

המוסך מורשה לטפל בפירמות הרכבים המודרניות: אם יש לכם רכב של רנו, דאצ'יה או ניסאן, רק מוסך מורשה לטיפול בפירמות רכבים אלו יספק מענה 100% הולם לבעיות הצבע והפחחות שלכם. עבודות פחחות וצבע לרכב ברמה טובה מצריכות שימוש בחומרי הצבע המקוריים של כל רכב בכל פירמה, לצד עבודה מדויקת שנעשית בידי עובדים מומחים למכשור הצביעה המתקדם. מענה ברמה כזו תוכלו לקבל רק במוסך מורשה שיידע לזהות מהי בעיית הפחחות, איזה צבע נדרש ואיזו טכנולוגיית צביעה מתבקשת. המענה לכל אחת מהבעיות הללו יהיה מדויק וממוקד כמו שרק במוסך מורשה יודעים לתת.

יתרונות ביצוע השירות במוסך

על אף כי צביעת רכב נשמעת בעיה זניחה ביחס לפרויקטים בתחום המכונאות והחשמל, מדובר במשימה מורכבת. אי זיהוי נכון של הצבע על ידי המשתמש או צביעה גרועה ולא מדויקת עלולות להביא לבעיות צבע נוספות שקשה יהיה לתקן בעתיד: הסרת כתמים מהפח, למשל. לכן, אם אתם זקוקים לצביעת רכב, עשו זאת אך ורק במוסך שנותן מענה פחחות וצבע לרכב! רק שם תוכלו לקבל נוסחאות צבע מדויקות עבור כל רכב וביצוע עבודות צביעה שלא יאפשרו למתבונן להסיק אפילו במרומז שהייתה תאונה או שפשוף צבע בחלק החיצוני.

מוסך המכונן – מענה מלא לבעיות פחחות וצבע ברכב

במוסך המכונן מתמחים בפחחות וצביעת רכבי רנו, דאצ'יה וניסאן. זהו מוסך מורשה עבור פירמות רכבים אלו ולכן, אם הם השתפשפו, עברו תאונה או שיש נסיגת צבע מכל סיבה אחרת, המענה הטוב ביותר יינתן על ידי מוסך המכונן. המוסך מעסיק מנהלי מחלקה וותיקים בענף, ולצדם עובדים המשתמשים במכשור מתקדם ובתערובות הצבע המדויקות עבור כל מכונית בצי רכב זה.

 

 

 

 

צרו קשר