מכונאות רכב

image_pdfimage_print

מכונאות רכב

תיקון תקלות מכונאות מבטא את ליבת פעולת המוסך. תקלות אלה עשויות, ברבים מן המקרים, להיות תקלות משביתות תנועה, כמו למשל מנוע מפויח, תושבת מנוע שהתרופפה ומקשה על הדלקת הרכב כשמתניעים, בעיות מצבר, ועוד. הסימפטומים בתקלות מכונאות מאד דומים, ולכן מומלץ לא להניח שאתם יודעים  מה התקלה ולנסות לפתור בעצמכם. לדוגמה, אי-יכולת להתניע את הרכב עשוי להיות בעיית מצבר אבל יכול להיות גם שתושת המנוע רופפת. אם תחליפו מצבר, ייתכן ותשליכו רכיב תקין. הזמינו גרר למוסך, או רכב עם וו גרירה.

בעיות מכונאות? רק במוסך מורשה תקבלו את כל מה שאתם צריכים ביעילות!

במוסך מורשה – השירות שאתם תזדקקו לו יינתן ביעילות רבה במיוחד בהשוואה למוסכים לא מורשים. כשהמוסך מורשה, הוא מורשה חברת רכב מסוימת, או מספר פירמות. המהלך החכם ביותר מבחינתכם יהיה לחפש מוסך מורשה עבור כלי הרכב של הפירמה שלכם. לדוגמה, אם זהו רכב ניסאן, יש לחפש מוסך מורשה ניסאן. במוסך כזה עומדים לרשות עובדיו חלפים ומכונות ייעודיים וייעודיות לרכבי הפירמה ולכן התיקון מתבצע בדייקנות רבה וביעילות מרבית.

יתרונות התיקון במוסך מורשה זה

  • איתור מהיר של התקלה באמצעות דיאגנוסטיקה ממוחשבת.
  • מתן פתרונות יעילים לבעיות שנתגלו.
  • שימוש אך ורק בחלפים המקוריים של הפירמה.
  • עבודה יסודית ומגדילת ראש: העובדים יחפשו וידווחו על תקלות נוספות שהיו סמויות מעיניכם.

בעיות מכונאות רכב מומלץ לפתור איפה שחושבים עליכם ובגדול. מוסך מורשה המבצע טיפולים לפני הגשה לטסט הוא הכתובת הטובה ביותר עבורכם לתיקון תקלות מכונאות רכב באחריות!

מוסך המכונן – מוסך מורשה לביצוע עבודות מכונאות רכב

מוסך המכונן הנו מוסך מורשה לרכבי ניסאן, רנו ודאצ'יה. המוסך מטפל גם בג'יפים 4×4 וגם ברכבים בגודל סטנדרטי ומציע את כל השירותים: החלפת מצבר, תיקון תושבת מנוע, החלפת חלקים בתוך מכסה המנוע, ועוד. אם יש לרכב שלכם בעיית הנעה, או שהמנוע מתחמם ומעלה ארוכה, לא לוקחים סיכונים: ניגשים מיד אל מוסך מורשה המבצע עבודות מכונאות רכב ובכך מבטיחים את פתרון הבעיה. במוסך המכונן יספקו לכם את כל מה שתצטרכו על מנת שכלי הרכב שלכם יחזור לכשירות מלאה ב- 100% בטיחות. כשהרכב ישוב לחזקתכם, תוכלו ליהנות מנסיעה בטוחה וחלקה.

 

 

 

צרו קשר