טיפול במשאיות הובלה במוסכים מורשים

image_pdfimage_print

משאיות הובלות מהוות עבור בעליהן מקור פרנסה משמעותי ביותר. בשל היותן מקור הפרנסה העיקרי של בעליהן, משאיות ההובלות דורשות תחזוקה שוטפת ורצינית לאורך כל עונות השנה. טיפול רציני ומקצועי במשאיות ההובלה מאפשר לבעל המשאית ליהנות משירותים מקצועיים ומשקט נפשי בכל הובלה שהיא.

כל בעל חברת הובלות יודע כי כלי הרכב שלו אינו דומה לכל כלי רכב אחר. משאית הינה בין הרכבים הכבדים, האיטיים ומסוכנים שקיימים באם לא נוהגים בה נכון. חלקי החילוף ייחודיים למשאיות ואינם מתאימים לכלי רכב אחרים, איכות חלקי החילוף והעבודה במשאית הינה פרמטר קריטי לבטחון נהג המשאית וכן התחזוקה השוטפת שלה היא נדבך משמעותי ביותר להבטחת השימוש התקין במשאית לכל אורך הדרך.

טיפול במשאית מנוף או כל רכב הובלה אחר מחייב אחריות גדולה. לפיכך אין די בבחירת מוסך רגיל שאין לו את הניסיון והמקצועיות לטיפול במשאית הספציפית ובדגם הרצוי. ככל שהדבר נוגע למוסך מורשה, מוסמכים עובדי המוסך לעבוד על המשאית הספציפית ואמונים על שימוש בחלקי החילוף האמינים ביותר. כמו כן, עבודה המתבצעת במוסך מורשה היא עבודה הנעשית באחריות מלאה וניתן יהיה לקבל עליה פיצוי בכל מקרה של אי שביעות רצון.

http://www.5starhovalot.co.il

מוסכים מורשים מחויבים לביצוע עבודה ברמה גבוהה ובאיכות ייחודית ולכן אינם יכולים להרשות לעצמם להתפשר על התקנת חלקי חילוף מיד שניה או חלקי חילוף לא איכותיים. חלקים אלו יכולים לסכן את נהג המשאית המנוף או רכב ההובלה ולחשוף אותו למקרים של סכנה, פציעה ואפילו תאונות חמורות ביותר. די בהתקנה לא איכותית של חלק משמעותי מסוים בתיבת ההילוכים או במנוע – כדי להרוס את המשאית, לגרום לבלאי מואץ שלה ולפגוע בה באופן משמעותי.

כשאתה ניגש אל מוסך למשאיות או רכב מסחרי שמורשה לטפל ברכב שלך מטעם היצרן אתה יכול להיות בטוח ושקט. הטכנאים ואנשי המקצוע שעובדים במוסך מורשה מכירים ומוסמכים לטפל בדיוק ברכב שלך. מוסך למשאיות המורשה מטעם היצרן מחויב לסטנדרטים גבוהים ועובדיו עוברים הכשרה והדרכה תקופתית בטיפול ספציפי במשאית מן הסוג המורשה. מוסך למשאיות שעובד מול היצרן יוכל לספק לך אחריות גדולה יותר, אמינות גבוהה יותר ומקצועיות שלא תמצא במוסך רגיל. כמו כן, כשמדובר ברכב עבודה חשוב שתהייה לך כתובת לחזור אליה, מוסך למשאיות מורשה נותן לך את מלוא האחריות על העבודה ותמיד תדע שתוכל לחזור במקרה של בעיה.

צרו קשר