חשמל ומיזוג אוויר

image_pdfimage_print

חשמל ומיזוג אויר

תיקון תקלות בתחומים אלה מתבצע חדשות לבקרים במוסכים. על אף כי המכניזם בתיקון נראה זהה בין רכב לרכב, תמונת המצב רחוקה מכך במציאות. לכן, נוסדו מסגרות העבודה "מוסכים מורשים". המוסך המורשה אינו מורשה לכל סוגי הרכב, אלא רק לפירמות מסוימות. בכך, הוא מכיר כל פרט ברכבים הללו, כולל פתרון בעיות חשמל ומיזוג אוויר. על פי תגובת המזגן העובד במוסך המורשה ידע אם חסר גז או שנוצרה בעיה חשמלית פנימית. הוא גם ידע כיצד לתפקד כשהתגלתה בעיה בתאורת הרכב ובחלונות החשמל, במערכת המולטימדיה ובכל אלמנט חשמלי אחר ברכב.

המוסך המורשה – הכתובת שלכם ובשבילכם לתיקון תקלות חשמל ומיזוג אוויר

המוסך המורשה הוא המקום בשבילכם להסדרת תיקון התקלות הללו. חשמל ומיזוג אוויר הן בעיות שהסימפטומים שלהן חשמליים: המזגן לא עובד, או מרעיש. הנורות האחוריות או הקדמיות לא עובדות. החלונות החשמליים לא נפתחים. ועוד. מוסך מורשה המכיר היטב את פירמת הרכב בה הוא עוסק ידע בדיוק מה גרם לכך וייגש לפתרון הבעיה. לדוגמה, אם זהו מוסך מורשה ניסאן, ויש בבעלותכם רכב ניסאן, סביר שהוא ידע הכי מהר מה השבית לכם את המזגן ברכב. זאת, בהשוואה למוסך אחר שיצטרך לחקור את לאור זמן רב יותר, אם בכלל יגיע לתוצאה מדויקת במסקנותיו.

יתרונות הסדרת תיקון התקלה במוסך

חשמל ומיזוג אוויר הם בראש ובראשונה עניין למוסך. שלא כמו באופנועים, בהם ניתן מעת לעת להחליף פנסים קטנים מאחורה ומקדימה לבד, ברכבים הפעולה הרבה יותר מורכבת וגם שונה מאד בין כלי אחד לכלי אחר. לכן, אם יש לכם בעיות בתאורה, במיזוג האוויר, בחלונות החשמליים ובכל רכיב חשמלי אחר, אל תנסו להשתלט לבד על הבעיה. פנו למוסך מורשה שיעסוק בכך. אחרי הכל, התקלה לא משביתה, אתם יכולים לנסוע ברכב. סעו בשעות הבוקר, מתי שאין חובת הדלקת אורות, והסדירו את הבעיה במוסך ייעודי.

מוסך מורשה המכונן – המוסך שלכם לתיקון תקלות חשמל ומיזוג אוויר

אם יש לכם השבתה של המזגן, הנורות באוטו לא עובדות, החלונות לא מגיבים, וכד', פנו למוסך המורשה "המכונן". המוסך מוסמך לפתרון בעיות ברכבי ניסאן, דאצ'יה ורנו. המוסך מספק ללקוחותיו מענה מדויק עבור פירמות רכבים אלו ומספק ללקוח מערכות חשמל תקינות שניתן להשתמש בהן במהלך הנסיעה.

 

 

 

צרו קשר