חשיבות הנגישות של מוסך

image_pdfimage_print

אם נשאל אתכם מה הדבר הכי חשוב שצריך שיהיה למוסך, מה תהיה התשובה? אסוציאטיבית. מה הדבר הראשון שעולה לכם לראש? אין ספק, שהדבר הראשון החשוב ביותר, בעת שאנו מפקידים את הרכב שלנו במוסך, הוא המקצועיות. והאמת? שאין על כך שום עוררין. אם צוות המוסך לא יהיה מקצועי דיי, הרכב עלול לעלות על הכביש בצורה שאינה בטוחה, ולא פחות מאשר לסכן חיי אדם. אם כך, אין ספק שמקצועיות, היא בוודאי התנאי הראשון לכל בדיקה, טיפול או התעסקות במוסך. אך יחד עם זאת, ישנו גורם נוסף, חשוב לא פחות. וזה הנגישות.

חשיבות הנגישות של מוסך

יכול להיות שיש לכם בדיקה שגרתית אותה אתם צריכים לבצע, יכול להיות שיש לכם טיפול תקופתי, ויכול להיות שאתם פשוט מרגישים שיש משהו לא בסדר ברכב ואתם לא יודעים להצביע על מה. בין כך ובין כך, תצטרכו לפנות למוסך מורשה מקצועי אשר יבדוק את הרכב שלכם, יפנה אותו למחלקה הרלוונטית לטיפול, ויבצע את הטיפול בהתאם. שאלו את עצמכם, כמה חשובה לכם הקרבה של המוסך?

מוסך המכונן- מוסך מורשה ניסאן ומוסך רנו ממוקם בתל באביב

מוסך המכונן, מוסך מורשה לרכבי ניסאן ורנו, נמצא במרכז תל אביב, מה שאומר, שאם ברשותכם רכב של ניסאן או רכב של רנו, שצריך לעבור טיפול תקופתי – שגרתי, או טיפול מיוחד, שנעשה ללא הכנה מוקדמת או צפי מראש, הגעתם בדיוק למקום הנכון. מוסך המכונן, נמצא במרכז תל אביב, מרחק הליכה מעזריאלי וממתחם שרונה, ובמרחק נסיעה קצר מכביש איילון ורמת גן. במידה והמוסך קרוב לבית או קרוב למקום העבודה, או אפילו נמצא על הדרך, זה בעצם אומר דבר מאוד פשוט. לא נצטרך לבזבז זמן יקר על נסיעה באוטובוסים, או על נסיעה במוניות. לא לפני התיקון ולא לאחריו.

שינוע הרכב, ורכב חלופי במידת הצורך

לצד המקצועיות של מוסך המכונן, אשר נבנתה בידע ועמל רב, במשך למעלה מ-40 שנה, ולצד ההימצאות הגיאוגרפית שלו, במקום מרכזי ונגיש במרכז תל אביב, מוסך המכונן גם מציע שירות של שינוע הרכב מבית הלקוח אל המוסך, וחזרה, על ידי צוות נהגים מוסמך ומוכשר, כאשר במקרים מסוימים, הלקוח יקבל רכב חלופי מהמוסך.

ביקורות והמלצות באינטרנט

במוסך המכונן, מוסך מורשה לניסאן ומוסך מורשה לרנו בתל אביב, תמצאו את השילוב האידיאלי שצריך להיות במוסך. גם מקצועיות, גם איכות, גם תודעת שירות גבוהה וגם התחשבות מרובה בלקוח, על ידי שינוע והצעה לרכב חלופי בהתאם. השילוב האידיאלי הזה, הוא לא נתון שהמצאנו. אלא מבוסס על עדויות של אנשים רבים באינטרנט. אם תיכנסו לאתרים שונים אשר משווים בין מוסכי רנו וניסאן בתל אביב, תיווכחו לראות את הדירוגים הגבוהים שמוסך המכונן קיבל. (מוזמנים לעצור את שטף הקריאה ולבדוק כבר עכשיו.) הדירוגים הגבוהים הללו, מעידים שמוסך המכונן, הוא אכן המוסך הטוב ביותר לרכבי ניסאן ורנו בתל אביב, ואם כבר צריך לטפל במוסך, כדאי שזה יהיה אצל המוסך האולטימטיבי. בצורה כזו, ניתן יהיה להבטיח בסוף היום, כי כל לקוח שיוצא מפתח שערי המוסך, ייצא במהירות ובבטחה, ישר חזרה אל הכביש.

צרו קשר למידע

צרו קשר