החלפת מנעול לרכב במוסך מורשה

image_pdfimage_print

מנעול הרכב הוא החלק השומר עלינו מפני פריצה וגניבה של חפצים חשובים המצויים בתוך הרכב וכן של הרכב עצמו. חווית אובדן או גניבה של רכב הינה חוויה קשה העלולה להשפיע רבות על חיי אדם ממוצע. רוב הנהגים בישראל קשורים גם באופן רגשי לרכב שלהם ולכן כל פריצה אליו או פגיעה בו עלולה להיות מאד כואבת. גם מהבחינה הכלכלית – מדובר באובדן משמעותי אשר לא קל להשיב. עלות רכב מצריכה לעיתים חסכון של חודשים ובמקרים אחרים מדובר בהשקעה שניתן להשיבה בתוך שנים.

פורצי הרכב משתכללים

פורצי הרכב המודרניים הולכים ומשתכללים מדי חודש בחודשו. מערכות הפריצה הקיימות ברכבים נחקרות על ידי הפורצים ללא הרף והידע המקצועי אודות טכנולוגיות נעילת הרכב השונות הולך ומתרחב. לשם כך, חשוב להתקין ברכב מנעול מתקדם ביותר העומד בתקנים הבינלאומיים ומוכיח בטיחות מקסימלית לנוסעי הרכב ולבעליו. על מנת להחליף מנעול באופן בטיחותי ומקצועי העומד בתקנים הבינלאומיים המחמירים – יש לבצע את הפעולה במוסך מורשה או אצל מנעולן מורשה לטיפול ברכב

רצוי ליצור קשר עם שירותיו של מנעולן מורשה ובאישור משטרת ישראל.

יתרונות מוסך מורשה

רבים מהנהגים נוטים לפנות אל מוסכים שאינם מורשים – בין אם בשל המחיר או בשל הקרבה לבית או לעבודה. טעות זו נעשית בעיקר על ידי מי שאינו בעל רקע מכני ואינו מבין את החשיבות שבהשקעה ברכב הפרטי. בדיוק כמו כל חומר אחר, גם הרכב עובר תהליך של בלאי. וככל שיותקנו בו אביזרים וחלקים מקוריים – כך הרכב ישמור על מצבו למשך זמן רב יותר וישרת את בעליו נאמנה בצורה איכותית יותר. בחירת חלקי הרכב, תקני הייצור של החלפים השונים ואופן התקנתם הינם גורמים הנקבעים על ידי משרד התחבורה.

מוסך מורשה הינו מוסך המקפיד על התקנת חלקי חילוף מקוריים או חלקי חילוף המאושרים על ידי משרד התחבורה. במוסך מורשה לא ניתן למצוא חלקים לא איכותיים, חלקים משומשים או חלקי חילוף שמקור הייצור שלהם לא ברור ויכול להיות באיכות ירודה ביותר. מוסכים לא מורשים עושים שימוש מדי יום ביומו בחלקי החילוף הזמינים ביותר, גם כאשר אלו אינם מתאימים להגדרות הבסיסיות של יצרן הרכב ועלולים לפגוע ברכב במהלך הנהיגה בו. על מנת להבטיח כי ברכב מותקנים חלקי חילוף מקוריים יש לפנות אל מוסך מורשה.

מנהלי מוסך מורשה מחויבים לעבוד על פי התקנים. כל עבודה אינה כוללת רק את ה"מה" שבו משתמשים אלא גם הנחיות מקפידות בנוגע ל"איך". אופן העבודה במוסך מורשה שומר על תקנות הבטיחות והזהירות המקסימליים ומחייב את העובדים להשקיע את כשרונם ומיומנותם במהלך העבודה.

מנעולן מקצועי

צרו קשר