תיקון רכב לאחר תאונה | מוסך מורשה רנו תל אביב | מוסך המכונןמה עושים במקרה של תאונה לרכב?

תיקון הרכב המשפחתי שלכם לאחר תאונה הוא עניין רציני שלא מומלץ לקחת סיכונים מיותרים בו. חייכם וחיי ילדכם ובני משפחתכם הם הדבר החשוב ביותר בעולם, לכן אל תתפשרו על תיקון המכונית המשפחתית. 
רכב שעבר תאונה זה עניין לא נעים, אנו מקווים שאין פגיעה בגוף ועתה נותר לטפל באוטו שלכם ולהחזירו למצב תקין ומושלם לנסיעה בטוחה לכל המשפחה. הנה טיפים חשובים ביותר לשמירה על זכויותיכם במקרה של תיקון רכב לאחר תאונה:
וודאו שפוליסת הביטוח שלכם מכסה טיפול בכל מוסך מורשה שתבחרו ועליו אתם סומכים. שימו לב כי חברת הביטוח צריכה לפצות אתכם גם על עלות התיקון במוסך וגם על שכר טרחת שמאי. וודאו שקיבלתם את מלא הפיצוי על ירידת ערך הרכב אם הייתה כזו, והכי חשוב - עמדו על זכותכם לתיקון מקצועי ובטוח!

איך בוחרים מוסך לתיקון רכב אחרי תאונה?

אל תוותרו על התיקון הכי מקצועי ואיכותי שניתן לרכב המשפחתי שלכם. תיקון רכב לאחר תאונה הוא פשוט חובה - תיקון בטוח ומקצועי, חלפים בטיחותיים ואיכותיים, במטרה להגן על הרכב והנוסעים בו. שימו לב כי ברכב שגילו פחות משנתיים חל איסור להשתמש בחלפים משומשים, וכי רכב שנעשו בו לאחרונה תיקונים והורכבו בו חלפים מקוריים– השמאי חייב לאשר אם הם נפגעו בתאונה.
 אצלנו תוכלו להתייעץ עם המנהל המקצועי במוסך על אופן התיקון ועל החלפים שתקבלו ומקורם. תהיו בטוחים כי התיקון נעשה באופן מקצועי ובסטנדרטים מצוינים והכל בדרך של אמינות ויושרה. אצלנו תקבלו מידע מלא ושקוף על הנזק, אופן הטיפול ברכב והחלפים ומקורם, וגם דו"ח שמאי מקצועי ואמין לפני התיקון. רמת הבטיחות ברכב לאחר תאונה היא א' ב' מבחינתנו. הסכמתכם לתיקון ולחלפים היא בעינינו חובה!
במרכז שירות המכונן הבית של עשרות אלפי בעלי רכבי רנו, ניסאן ודאצ'יה, תקבלו אחריות מלאה של המוסך לבטיחות הרכב בתיקון רכב לאחר תאונה וגימור מושלם של עבודה איכותית ובטיחותית לשביעות רצונכם, עם שרות אדיב וחיוך תמיד!