מרכז שירות רנו | מוסך מורשה רנו | מוסך המכונןבמידה ויש לכם רכב מסוג רנו, תרצו לטפל בו בדרך הטובה ביותר. הסיבה היא פשוטה- טיפול בזמנים הנכונים ועם אנשי המקצוע הנכונים, יאריך את חייו של הרכב שלכם וסיפק לכם את חווית הנהיגה הטובה ביותר, ימנע תקלות בלתי צפויות כתוצאה מבלאי או מטיפול שאינו מתאים, והכי חשוב- יתרום לביטוחתכם. את הטיפול המתאים והטוב ביותר יידע להעניק לכם רק מרכז שירות רנו עם המומחיות הדרושה ועם החלפים המקוריים בלבד. 
במרכז שירות רנו תוכלו לקבל  את כל מה שאתם צריכים לרכב שלכם- מכונאות ,פחחות, אבחון מקצועי, תיקונים והתקנת חלפים, דיאגנוסטיקה של בעיות שונות, תיקנוני חשמל ומיזוג ואוויר,הכנה לטסט והעברה של טסט ועוד. חשוב מאוד לבחור במקום מקצועי כדי לא לסיים במפח נפש.


תיקוני פחחות וצבע עד הבית – מרכז שירות רנו


שירותי תיקונים עד הבית כמו גם החלפת מצבר עד הבית כולנו מכירים. אילו שירותים נוחים מאוד וכאלו שחוסכים לא מעט זמן בעיקר לעסוקים שבינינו שלא יכולים להרשות לעצמם נסיעות תכופות אל המוסך וממנו.
מרכז שירות רנו מספק שירות חדשני עד הבית – תיקוני פחחות וצבע. כן, עד עכשיו בשביל לתקן פחחות וצבע הייתם צריכים לחכות ליום חופש מהעבודה או שהייתם צריכים לבזבז זמן יקר, אבל במרכז השירות מציעים לכם את השירות המיוחד הזה, כדי שאתם לא תצטרכו לזוז מהבית או מהמשרד. אנשי המקצוע מגיעים עד אליכם ומתקנים את הבעיה. יש יותר נוח מזה? כנראה שלא...


ללכת על הטוב ביותר


אם תטפלו ברנו שלכם כמו שצריך תחסכו לעצמכם הרבה כאב ראש וגם לא מעט כסף. אם תאתרו מרכז שירות רנו מקצועי בשביל הרכב שלכם יהיה לכם קל יותר וגם נעים ובטוח יותר לנסוע ברכב. כל מה שאתם צריכים זה לפנות למוסך "המכונן", המוסך המומחה בתחום שמספק סל נרחב של שירותים שבטוח תצטרכו. 
מוסך "המכונן" הוא מוסך ותיק, אהוב ומוכר, המשמש כמרכז שירות עם ניסיון של למעלה מ50 שנה, והוא ידוע לכל בעלי רכב  רנו, דאצ'יה וניסאן, שכן הוא מוסך מורשה לכל החברות הנ"ל. הוא מספק שירותים ברמה הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא ומאחריו אין ספור המלצות של לקוחות מרוצים.
אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם צריכים על שירותי המכונן- מורשה רנו, ניסאן ודאצ'יה.