מרכז שירות רנורנו היא חברת רכב צרפתית שהוקמה בשנת 1899 על ידי שלושה אחים לבית משפחת רנו. החברה הלכה וצמחה כלכלית וחברתית, ייצרה כלי רכב רבים כמו משאיות, אוטובוסים, טנקים ומטוסים, קנתה מניות של חברות רכב נוספות, וכיום היא מחזיקה מניות שולטות בחברות הרכב ניסאן ודאצ'יה. מרכז שירות רנו, הוא המקום בו מתקבצים בעלי רכבי חברה זו לצורך התייעצות תמיכה ותיקון, או לחילופין אלו שמתעניינים גם כן בקניית רכב חדש מהחברה.

סטיגמה ישנה או מקצועיות וטכנולוגיה?  

מרכז שירות רנו אינו רק מוסך. מוסך, בדמיון מספר אנשים, הוא מקום צפוף וחשוך, עם ריח של שמן באוויר ולכלוך בכל מקום. העובדים במקום, לחלק מהדעות, הם אנשים פשוטים ולא משכילים, שמלכלכים את ידיהם בזחילה מתחת לרכב וניסיון נואש לגלות את מקור הבעיה. 
אך כיום, הדבר אינו כך כלל! הטכנולוגיה היום מאפשרת לאנשי המוסך לעבוד בצורה חכמה הרבה יותר, משוכללת מתקדמת ואיכותית. העובדים במרכז השירות המכונן נדרשים לניסיון ומקצועיות רבה, והם מכירים את כל חלקי הרכבים לפרטי פרטים, וכך גם את מקור כל תקלה. מדובר באנשי מקצוע, מומחים בעלי שם, שמקדישים את מלוא תשומת הלב לטיפול הנכון והכדאי ביותר, וכך גם הבטוח ביותר לרכב ולנוסעיו.

אצל מרכז שירות רנו הלקוח במרכז

באמצעות ידע זה ומוסר עבודה גבוה, הגעה למוסך כבר אינה חוויה מעיקה. בהגיעכם למרכז השירות, נוודא שתוכלו להרגיש בבית, ולהיות בטוחים שהרכב שלכם בידיים טובות. אנשי המקצוע יעשו הכל כדי לוודא שהרכב מוכן לחזור אל הכביש.
במרכז שירות גדול אך משפחתי השוכן ברחוב ישראל ב"ק בתל אביב, תמצאו תחושת שלווה וביטחון. אנו מציעים לכם מגוון רב של שירותים לרכב, החל מתיקון תקלות במיזוג האוויר והחשמל, תיקון צבע ופחחות, ותיקון כל חלקי הרכב לאחר אבחון מדויק ואמין. 
זאת ועוד, שינוע הרכב למוסך ובחזרה בתוך גוש דן, תיקון פחחות בבית הלקוח, ועוד טיפולים רבים מותאמים אישית מחכים לך אצלנו. מרכז שירות המכונן, הוא לא עוד מרכז שירות רנו. הוא קודם כל בית.