מרכז שירות רנו | מרכז שרות רנו | מוסך מרכזי רנו | hamechonenמרכז שירות רנו נועד לתת סיוע לאנשים שמחזיקים ברכב של יצרן רנו. כמו בכל מוצר צריכה, גם בתחום הרכב, מרכז השירות נועד לתת שירות למי שיש ברשותו רכב מסוג רנו. 
השירות מול מרכז שירות מורשה רנו, מתבצע  גם בטלפון וגם פרונטלי. ישנם מספר מרכזי שירות של רנו הפזורים ברחבי הארץ, שנותנים מענה ושירות ללקוחות בעלי רכבי רנו בהתאם לצורך, כמו למשל מרכז שירות המכונן המעניק שירות לרכבי רנו בכל אזור גוש דן רבתי. 
ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב שתדעו אודות מרכז שירות רנו. 


כל מה שלא ידעתם על יצרנית הרכבים רנו


רנו היא אחת מיצרניות כלי הרכב הוותיקות ביותר. היא נוסדה בשנת 1899 בצרפת, ומתמחה בייצור רכבים פרטיים ומסחריים. כמו כן, עם השנים רנו סיפחה אליה חלק מהבעלות של יצרניות רכב מוכרות אחרות, ביניהן ניסאן, דאצ'יה ועוד. החברה פעילה אף בענף הספורט המוטורי, בייחוד בפורמולה 1 ורכבים נוספים בסגנון. 


מרכז שירות רנו – מה הוא כולל?


רנו נחשב לרכב אמין, איכותי ובטוח. חלק מהעניין זה המעטפת הרחבה שניתנת עבור קהל הלקוחות, ובתוכו גם מרכזי השירות של רנו, אשר נותנים מענה מקצועי ואיכותי לכל לקוח שבבעלותו רכב מסוג רנו. במקרה של תקלה, בעיה או שאלה בכל הקשור לרנו שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למרכז השירות המורשה מטעם היצרן ולקבל מענה. 
לא בטוחים מתי עליכם לפנות למרכז שירות רנו? להלן המקרים שבהם תוכלו לקבל סיוע ממרכז שירות:
- הזמנת טיפול לרנו בכל אחד ממרכזי השירות המורשים.
- תיקון תקלה ברנו (במסגרת האחריות או גם לאחר שהאחריות פגה) ע"י מומחים לרנו.
- עזרה של אנשי מקצוע מומחים לרנו בנושאים טכניים.
- במקרה של רכב שנתקע תאונת דרכים וכו', ניתן סיוע מלא החל מתיאום גרירת הרכב ועד לשלל פתרונות אחרים שיותאמו באופן אישי לבעיה שיש ברכב.
-נורה שנדלקה ברכב וכל שאלה הדורשת התייעצות עם איש מקצוע במוסך רנו.
סיוע של מרכז שירות רנו במקרה של תאונה

במרכזי השירות של רנו ישנם מוקדי שירות 24/7 שנועדו לתת מענה ושירות ללקוחות שעברו תאונה עם הרכב. נציגי השירות מטפלים באופן מיידי בלקוחות - הזמנת שירותי גרירה, או לחלופין מפנים למרכז שירות רנו קרוב, ואז מעניקים את הטיפול המקצועי הנדרש לרכב. תיקון פחחות וצבע לרכב ברמה המקצועית ביותר. במידה ויש צורך בהתקנה של חלקי חילוף, התיקון מבוצע עם חלקים מקוריים לשמירה מיטבית על הרכב שלכם.