הסיפור שלנו התחיל בחברות איתנה בין שני אנשים – משה צל ציון ומשה פרוגל – שעבדו בקרסו אי שם בשנות ה-60. משה צל ציון שימש כמנהל הטכני בקרסו, ומשה פרוגל עסק בניהול לקוחות ולוגיסטיקה.

לשניים היה חלום, להקים יחד מרכז שירות מורשה, לנהל עסק עצמאי ולהעניק שרות ייחודי  ושונה ללקוחות.

בשנת 1971 החלום הפך למציאות והוקם מרכז שירות המכונן בתל אביב.

המכונן היה מהמוסכים הראשונים בארץ של קרסו, התחיל עם מותג רנו, ומותגים נוספים שנעלמו כבר מהכביש, ניסאן הצטרף ולבסוף גם דאצ'יה. מרכז השירות התחיל כשתפיסת השירות שלו דוגלת בהצבת הלקוח במרכז.

עם השנים הצטרף לניהול מרכז השירות גם הבן, חיים (אייקה) הר ציון, שכיום מנהל ביד רמה את המכונן בתל אביב וממשיך ליישם את מדיניות השירות הייחודית שהטביעו שני המייסדים.

יש לנו לקוחות שמלווים אותנו מיום הקמת המכונן ב-1971 – הם גדלו איתנו, הקימו משפחות, החליפו רכבים וההיכרות איתם היא ברמה של משפחה.

במשך למעלה מ-50 שנה, הלקוחות שלנו בוחרים לנהוג בניסאן, רנו או דאצ'יה ובעיקר בוחרים בנו, כדי לטפל ברכבים שלהם, בידיעה שהרכב יצא מהמוסך שלנו, לאחר טיפול מקצועי, מקיף ואיכותי.

אנחנו מכירים את הלקוחות שלנו, לומדים מה חשוב להם, מבררים מה הם צריכים ואז מעניקים להם פתרונות יצירתיים, וכך נוצר שירות ברמה אחרת.
אנחנו פועלים תמיד עפ"י הוראות יצרן, אין אלתור או קיצורי דרך. הבטיחות שלכם חשובה לנו יותר מהכל. הצוות שלנו נבחר בקפידה, עובר השתלמויות והכשרות מיוחדות, לומד כל דגם ומותג לעומק ויודע לטפל בצורה המקצועית ביותר בכל רכב שנכנס למרכז השירות.

היכולת שלנו לזהות ולאבחן תקלות במהירות, החיבור הישיר עם יצרני הרכבים, ההקפדה על איכות ומקצועיות, יחד עם ההבנה של הצרכים שלכם, הופכת את הביקור שלכם במרכז שירות המכונן לחוויה.

ברור לנו שהדבר האחרון שאתם רוצים הוא "לבלות" במוסך. זו הסיבה שדאגנו לכם לשינוע בכל גוש דן, להכנה והעברה לטסט בלי מאמץ מצידכם. לכל הפתרונות לרכב במקום אחד – כולל פחחות וצבע (זה שירות שניתן לכל סוגי הרכבים).

הכיף הגדול שלנו, כשלקוח עובר, גם בלי הרכב, נכנס, אומר לנו שלום. מספר מה קורה עם הילדים והמשפחה, מעדכן על עבודה חדשה.....הלקוחות שלנו מרגישים בבית. הם גם בטוחים בכביש.

יש לכם ניסאן, רנו או דאצ'יה?
אנחנו מזמינים אתכם להגיע אלינו, להצטרף למשפחת המכונן וליהנות מטיפול מקצועי ומפנק לרכב שלכם, עם מרכז שירות ש"רואה" אתכם ומבין מה חשוב לכם.


נשמח לראותכם!

 

לתיאום תור או הצעת מחיר התקשרו 077-8044-500 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.