רנו טיפולכאשר אנחנו מתבשרים או מבינים שהרכב שלנו נזקק לעבור טיפול, רובנו מצטערים מיד ונכנסים לדיכאון. המחשבה על התיקון, העלויות, הוויכוחים, ובעיקר הניסיונות להבין מה בדיוק הבעיה וכיצד מתקנים אותה, גורמת לאיבוד כל חשק להתחיל את התיקון. אולי תהיו מופתעים, אך בימינו – אפשר אחרת! אם יש לכם רכב רנו טיפול בשבילו יהיה עניין קל ופשוט הרבה יותר משנדמה לכם.

בחירת מוסך נכון

השלב הראשון בבחירת מוסך, הוא לפנות למרכז שירות מורשה שמומחה במותג הרכב שברשותכם. אדם שמתקן את רכבו במרכז שירות שאינו מורשה, מסתכן בכך שהטיפול שיינתן לו, לא יהיה מספק ואיכותי, כי הרכבים כיום, כמו במותג רנו, מורכבים ממערכות מתקדמות שדורשות מכשור וטכנולוגיה וידע מקצועי נרחב. אנשי המקצוע במרכז שירות מורשה, הם חלק ממערך השירות של יבואן הרכב ומקבלים תמיכה מלאה באופן קבוע, מיצרן הרכב העולמי. הצוות במרכזי השירות מקבל השתלמויות מקצועיות והכשרות, תמיכה במקרה תקלות מורכבות וכמובן חלקי חילוף מקוריים.

אך אין די בבחירת מוסך מורשה, גם פה צריך לדעת כיצד לבחור את מרכז השירות בו נטפל ברכב שלנו. הכל מתחיל בשירות. לכל רכב רנו טיפול אחר לו זקוק; טיפולים תקופתיים, תקלות שונות. במרכז שירות מורשה רנו תקבלו פתרון לכל בעיה והכרות מעמיקה עם כל דגם. בנוסף, מרכז השירות שלנו מציע שירות בו אנו ניקח את הרכב שלכם מהבית ונחזיר אותו לאחר הטיפול במוסך, כך שאתם חסכתם את הזמן והתפניתם לעיסוקיכם. הכנה והעברת טסט לרכב מבלי לעבור את כל התהליך המפרך בעצמכם. עם תוספת תשלום סמלית, ועוד.

רנו טיפול במקום אחד

חשוב שבמוסך בו אתם בוחרים לטפל ברנו שלכם, יינתנו כל הפתרונות לרכב במקום אחד. כלומר, במקום שאנשי המוסך ישלחו אתכם לנותן שירות אחר, מומלץ לוודא שביכולתכם לקבל את כל שירותי הרכב שם; ממכונאות רכב למיזוג אוויר, חלקי חילוף מקוריים, פחחות וצבע לרכב ועד לתיקון חשמל ודיאגנוסטיקה. מוסך מורשה המכונן, הוא המקום שיענה על כל צרכיכם ויוודא שתצאו מרוצים ובטוחים מכל ביקור. עם אנשי צוות מומחים ואדיבים, וניסיון של מעל 50 שנה בתחום, מתן כל סוגי השירותים במקום, אופציה לטיפולים מסוימים בכל מקום בו תבחרו, תהיו בטוחים שעבור רנו טיפול אצלנו יהיה הטוב ביותר.