מוסך ניסאןהרכב המשפחתי שלנו הוא אחד הדברים החיוניים לשגרת חיינו, הדבר החשוב ביותר הוא שיסיע אותנו, הילדים והמשפחה בצורה הבטוחה והטובה ביותר כדי לשמור על בריאותם. בדומה לגוף שלנו, גם הרכב שלנו זקוק לטיפולים המתאימים כדי שישאר חזק, לא יחווה תקלות, ולא יגרום למפגעים בדרך. על מנת לעשות זאת חשוב לבצע כל טיפול ותיקון הנדרש ברכב במרכז שירות מורשה אשר ידאג שהרכב שלכם ישאר במצב בטיחותי מצויין. אז מה חשוב לדעת כשבוחרים מוסך? הכנו עבורכם טיפים מקצועיים חשובים.
כל רכב צריך להיכנס למוסך לטיפול תקופתי, בדיקה לפני טסט, בלאי ברכב או כל תקלה שהיא. 
החלק החשוב ביותר בטיפול מתחיל מרגע בחירת המוסך, כאשר בחירה זו תעשה בצורה חכמה , כל התהליך יבוצע ויעבור בדרך הטובה ביותר. 
יש להקפיד לבחור במרכז שירות מורשה, עם ניסיון מקצועי רב אך לא פחות חשוב מזה- מרכז שירות שהוא בעצם מוסך אמין אשר יתנהל מולכם בשקיפות לאורך כל רגעי הטיפול ברכב. 
אנחנו מציעים לכם מוסך ניסאן מורשה ואמין כדי שמעל הכל – תוכלו לסמוך עלינו, בכל תקלה ברכב, קטנה כגדולה, וגם בתחזוקה שוטפת. אצלנו תקבלו תמורה הולמת ושירות מקצועי ובלתי מתפשר.

הכל על מוסך ניסאן – לשרותכם!

מוסך ניסאן, הינו מרכז שירות איכותי ואמין – יש לכם תעודת ביטוח לגבי הידע  והמקצועיות שלנו ו, המוניטין שלנו והשם הטוב הולך לפנינו! 
מוזמנים לקרוא אודותינו ברשת ולגלות חוות דעת מעולות של כל לקוחותינו המרוצים מהשרות והטיפול ומגוון השירותים שאנו מספקים. אצלנו תקבלו הכוונה ושרות לפני, במהלך ואחרי הטיפול הרכב. תקבלו הערכת מחיר ואת כל המידע עבור הטיפול האמור ברכבכם. 
אם מדובר בתקלה קטנה או גדולה, טיפול 45000 או טיפול 90000 , החלפת מפלט (אגזוז), או צמיגים, כמו גם בטיפולים רגילים - מכונאי הרכב שלנו יבדוק את הרכב ויספק לכם הצעת מחיר כתובה וברורה והעבודה תחל רק לאחר אישורכם.
אנו ניידע אתכם מראש על כל פעולה שתתבצע באוטו בשקיפות מלאה בכל האמור בטיפול שוטף, תקלות, חלפים, צבע, חשמל – אצלנו במוסך ניסאן תקבלו מקצועיות ויושרה. אנחנו יודעים כי המכונית בה אתם נוהגים צריכה להגן על חייכם בזמן הנהיגה, ולכן ניתן לה את תשומת הלב המרבית בעבודה סופר מקצועית.
במרכז שירות המכונן תמצאו מוסך ניסאן קרוב לביתכם במחירים מצוינים בשקיפות, אמינות ושרות עם חיוך!